Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

TrinitiOrion,Dadda77
taaak babenky uz som doma...prvy den po opke fuuu no bolesti hlavne chrbta a moc nemoze ruky zdvihnut...dufam ze zajtra bude lepsie...ale poviem vam ze obdivujem baby co idu aj dva tri krat na to...

simca simcs

baby dost casto pisete o tom ako sa niektorym zle usadili prsia a zacinam mat dost strach kedze sa este len zotavujem.. mozem to nejako ovplyvnit? nepacila by sa mi predstavala tolkych vyhodenych penazi a tolkej odtrpenej bolesti k nespokojnosti. tu podprdu samozrejme nosim akurat ja mam astmu tak sem tam si musim povolit predny zips bo mam pocit ze sa uz viac nenadychnem.. este stale som polepena a zabandazovana ale ako som uz pisala cuculke zatial mi ten tvar pripada viac vtipny ako sexy a zacinam byt paranoidna.. mam nadej? :D

simca simcs

bittersweet
ja som mala operaciu 3.12. a 21.12. letim do anglicka. momentalne si to neviem predstavit ak mam pravdu povedat ale on povedal ze dovtedy by som mala byt uz viac menej v poriadku tak mu skusam verit bo letenku mam uz kupenu :D nejdem dovolenkovat, aby si si nemyslela ze hned idem vychutnavat novu podobu bo to este nebude mozne, ja tam zijem.

bittersweet

Zoe23 cize si to planovane riesila cez gynekologa? Ja mam obavy ze sa mi posunie cyklus z toho stresu, termin opky mi vyhovuje prave tak tesne po menzese.

A este otazka, myslite ze mesiac po opke uz v pohode zvladnem cestu do zahranicia?

zoe23

dam este posledny prispevok a padám :D
bittersweet, all
ano je to bezny nazor, lebo pred menzesom zvyknu byt prsia citlive, bolave a neviem ci je este aj iny dovod ale ja som si oddalovala Noretisteronom ako tu uz niektora spominala, doktor povedal, ze uplne v pohode mozem, takze zavisi od lekara, ktory co preferuje ale pichali mi heparin na riedenie krvi-tiez neviem ci to pichaju rad radom kazdej ale sam od seba sa ma na menzes napriklad vobec nepytal...

juliana581

assaabloy

prosím ťa...chcela by som vedieť, ako si bola spokojná s dr. švehlíkom? a či ho odporúčaš?

ďakujem :-)

zoe23

Ada 77
no neviem ako velmi sa ti to zda volne ale proste po 5 tyzdnoch ti uz prsia urcite aj poodpuchali tak je normalne ze uz tu podprdu nemas taku vyplieskanu jak tesne po op. Ak sa ti to zda velmi volne tak ja by som si nieco este strcila pod podprdu ale na chrbtovu čast (napr. nejak šatku by som si tam poskladala) aby sa tým podprda pricapila vpredu viac na prsia, snad chapes ako myslim:)

MirusQa555

assaabloy

Ahoj uz velmi dlho som tu nebola takze neviem nic.No bola si nakoniec pri Svehlikovi??A co ako operacia??

Skoda ze som tu dlho nebola,mohla si sa predsa len stavit na tu kavu :))

A si este na SK??

bittersweet

Zoe23 dakujem skusim!:)

All vsimla som si ze sa tu spominalo nieco na temu menzesu pocas operacie, mne zas Dr.na konzultacii povedal, ze optimalne je operovat prvych dvoch tyzdnov od skoncenia menzesu a tak sa to aj snazi planovat. Stretli ste sa uz s takymto nazorom?

misicka22

teneriffe

:-P ja by som inému ako dr. Červeňovi nešla..naozaj nech si hovorí kto chce, čo chce nikto nemá takú krásnu prácu ako on...bola som na konz. v oktobri začiatkom a termin mam na 14.5...
ja mam obavy len z toho že ešte nemam deti, aby to naozaj nebolo velké, aby som nenosila podprsenku 75F :D
ale na druhej strane on vie čo robí...strašne sa mi páčia prsia luciaa1..také by som chcela...navrhol mi vysoký profil aby išli dopredu pekne a velkost taku preto aby mi išli viac k sebe...