Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

marikamarika
ja na tvojom mieste by som nechala odstup.ak teda chces pocut nazor. ja mam uz po opke a nie tak davno,je to 8tyz.este by som povedala ze tetovanie nejakych 4-5tyzdnov po opke by si dala v pohode, ono uz potom sama budes citit kedy je ten spravny cas. ale pred by som nedala.po opke budes sa musiet zotavovat a na chrbte uz celkom nie. lezat sa da iba na chrbte preto baby tu pisali ze chrbat boli.ja sama som vykladala nohy kade sa dalo len aby som zmenila troska polohu. a to tetovanie cerstve by ti vadilo, predsa aj oto sa treba starat. po opke si daj dokoncit tetovanie a uz bude uuuplne tip-top ;)

mata125

TrinitiOrion
ano mam tri deti.jedneho uz dospeleho a dvoch malych harantov...ja som dreny nemala ze nebolo treba neviem podla od coho to zavisi...aku mas vlastne velkost?idem pozriet do galerky aky si mala zaklad...ked som si na ne pozrela zvrchu zdali sa mi male ale ked som vyzliekla koselu tak mi stacia v pohode...ani moja mama si nic nevsimla ze mam robene jej som totiz nic nevravela :)

marikamarika

Assaabloy

No ja tetko mam na chrbte len koli tehotenstvu ho nemam dokoncene..preto som uvazovala ked uz mam odkojene sa secko a mala uz ma dva ze by som si ho komecne dala dokoncit, len neviem ci sa to moze kombinovat s operaciou ci tam nema byt nejaky dlhsi odstup alebo tak...

assaabloy

marikamarika
ja mam tetovanie na boku a hojilo sa mi to asi dva tyzdne boli take citlive potom vobec uz nie :) takze dva mesiace isto vpohode. dnes ked tak uvazujem, preto, ze je na boku tak by som ho dala po opke,na chrbate isto po opke... inak je jedno kedy ho das..ale nechaj si aspon par tyz odstup. po operacii budes dost ubolena ajtak.

marikamarika

Baby mam technicku otazku, neviete ako je to s tetovanim? Ak by som mala tetovanie kdekolvek na tele ale stare mozno mesiac dva pred operaciou je to problem? Ci je to uplne jedno ked uz je zahojene?

assaabloy

MirusQa555
ahoj, na tento email som ti uz posielala spravu,davno, neviem ci ti nedosla, alebo co sa deje, skusila som aj teraz taku kratku, ci vobec dojde. na fb je tam ich niekolko s takym menom.neviem ktora si aku profilovu fotku mas..take babatko v ruzovom??? no dufam ze sa najdeme. ja som sa takto spojila este s jednou babou z fora, s tou co som jej dala termin u dr.cervena. opku mala skor nez ja o tyzden :) vyzera uzasne a co bolo premna prekvapenim, v oktobri opka a v novembri sa toto zlate dievca vydavalo uz s novymi prsiami ziarila krasna zena no neskutocne. a velmi som sa potesila.
ja mam finalnu velkost ked uplne nevystuzenu tak 75C a ked colen troska tak 75D no a push upku som este asi ani neskusala ani nemozem vraj este tak to budu dostatocne velke :) ja mam okruhle. vsetko vlastne opisane vo fotkach v galerke, stredny profil. jeden 325 a jeden 375ml. s lekarom velmi velmi spokojna, ja som sa na jeho adresu vyjadrila okrem toho ze je lekar a tak profi a priatelsky, ked som ho pocula ropzravat po telefone s manzelkou a potom s jeho dcerou sanka mi padla, ten clovek je tak zdvorily tak mily vlastne ku vsetkym okolo seba...ja to velmi obdivujem a velmi sa mi to paci.no nic snad sa najdeme na fb nech piseme :) tesim sa ze si sa ozvala :)

bittersweet

Cuculka budem to musiet veru presnorit, mne zatial dvaja dr.nezavisle odporucili polytech, dr.paliatka u ktoreho si spominala ze si bola ty mi to odvovodnil tak, ze v pripade anatomov tuto znacku kvoli tvaru preferuje a ze pre mna ideal podla neho, ale samozrejme sa mozem rozhodnut aj pre ineho vyrobcu.

Dalsi dr.spominal len to, ze vsetci vyrobcovia maju dozivotnu zaruku na prasknutie implosov a ze mentor aj na kapsularnu kontrakturu, ale ze ked pride na lamanie chleba nejde to tak hladko. Na nagor som sa nepytala.

cuculka

Bittersweet
Podla mna ani nie v kvalite ale urcite v zaruke.. ja mam nagor tie maju dozivotnu zaruku, myslim ze to ma aj mentor ale plolytech nie.. odporucam kuknut recenzie a ich stranky.

MirusQa555

assaabloy

Uz som videla foto.Som si nasla stranku,heslo a vsetko k tomu v e-mailoch,boze:))
Su perfektne,velmi pekne.
To bola radost ked si sa prvy krat pozrela do zrkadla a nieco tam videla co?? :))
Ved to poznam podla seba:))
A ty mas anatomy,alebo okruhle??

MirusQa555

assaabloy

Som rada ze sa mas dobre:))
Ja teraz nosim velkost B,C podla toho aka podprda.A co ty aku mas teraz velkost??A ako si bola spokojna z doktorom?No a na kontrolu mas prist kedy??Skoda ze to vsetko nejak nevyslo:(
Moj e-mail je miroslavaolejnikova@gmail.com
A ak mas skype,alebo facebook tak mi napis,mozme byt v kontakte aj tam.
Rada by som si pozrela galerku,ale zabudla som heslo a uz ani neviem na akej stranke to je,skusim pohladat v e-mailoch a uvidim co poriesim.Ja som na teba myslela stale,len som tu koli istym veciam nemohla chodit.
Deti super,tri dni som bola mimo a potom som sem tam aj ja okolo nich lietala:))
A to ty si v akom meste v zahranici vlastne??