Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Katuss a Juliana gratulujem vam!!! Katuss to je uzasne ako bezproblemovo to u teba prebieha a ty mas tusim aj dost velke implantaty ze? Juliana uz len vydrzat, ked sa ti da spat tak to je super! Co je to par dni voci tomu, ze potom budes roky sexica!;)

bittersweet

Katuss a Juliana gratulujem vam!!! Katuss to je uzasne ako bezproblemovo to u teba prebieha a ty mas tusim aj dost velke implantaty ze? Juliana uz len vydrzat, ked sa ti da spat tak to je super! Co je to par dni voci tomu, ze potom budes roky sexica!;)

katuss25

all..aby som tak nefrajerila dala som si uz aj ja flector z lahu ked stavam otrasna bolest pokedy sa usadia to bude asi hroza:-(

sashinka1985

Slniecko83

Dakujem,ze namna myslis. Vysledky mi zavola v pondelok rano doktorka o 7 a povíe mí ako dopadli.ak zle este v ten den pobezim a znovaich budem opakovat.citim sa lepsie,len aj v robote aj doma zacinaju vsetci chorlaviet tak sa bojim aby sami to nevratilo. Asi som nenormalna, aleja si absolutne neuvedomujem, ze o 10dni mam prsia.akokeby som nikam nemala ist. Ani sa netesim,ani nemam strach zopky nic.este to namna mozno dolahne :-)
Aty sa ako citis moja?

slniecko83

Sashinka1985

Awoj ak sa nemylim v piatok si mala mat vysledky z krvi ako dopadli? Ako sa citis choroba ustupuje?

henka88

Cukricka

Fíha, tak to budeš mať ďalekú cestu, ale určite vyjde perfektne. Ja by som si chcela nájsť niečo poblízku, lebo sa trochu obávam, že čo ak by sa niečo stalo, tak aby som nemusela ďaleko cestovať :) Ty ale budeš asi aj pochádzať z KE, keď sa chystáš tam alebo nie? Inak a akú značku si si vybrala? Vie lekár aj v tomto objektívne poradiť, či si vyberáš takú, akú oni ponúkajú. No ja sa teraz po sviatkoch chcem vybrať za nejakými 2-3 a uvidím, ako ma oslovia a v ktorom nájdem dôveru a zverím sa mu do rúk. A hlavne, či budú mať ešte nejaké voľné termíny na tieto mesiace, lebo v lete by som už tiež rada pobehovala s peknými plnými prsiami :)

katuss25

sashinka1985...nakupy?jasne ja uz som rano bola v obchode a u svokry po deti..a na klinike sme s koleginkou fajcili na balkone inak ta tiez pohodicka ako aj ja:-)neboj budes ok ...

sashinka1985

Juliana, katuss

Mysleli sme na vas,najhorsie uzmate za sebou. Super, ze vsetkodobre dopadlo.
Juliana vydrz take3-4 dni a uzbudedobre. Kazdym dnom ti bude lepsie a lepsie. Drzim palce nech ta to co najrychlejsíe prestane boliet a nech si fit.povedz si, ze ti ta bolest stoji za tie krasne prsicka, na ktore sa budes potom pozerat do zrkadla.

Katuss
Paaani, si mojim vzorom. Dufam, ze budem na tom rovnako ako ty. Supeer!!ty by si dnes aj nakupovanie novych podrseniek zvladla ze?:-) som rada, zevsetko dobre dopadlo aj u teba, teraz oddychuj, nie ze zacnes varit obed :-)poslite fotky kocky potom, sme zvedave