Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

titten dakujem, myslis ze by to na mne bolo velke, ako sa citis ty?

cuculka, tomyum1 ako ste boli spokojne s hospitalizaciou, dr.tam v noci bol?

Titten

bittersweet,

ja mam 168cm a obvod pod prsiami 68cm, momentalne som v asi najpribratejsom stave, lebo nestiham cvicit mam 53kg. Ked som bola na opke mala som 51kg, doktor sa ma pytal, ci mam nejako sklon k vykyvom vahy, alebo ci mam vahu ustalenu, ale tak 2kg je asi ustalena :D:D:D.

bittersweet

Titten pozeram ze ty mas 330ml anatomy stredny profil, prosim ta aka si vysoka a kolko mas obvod pod prsiami? Ja mam jeden z navrhov presne toto, mam 164cm a 53kg, 72cm obvod. Mas to inak velmi pekne!

Marikamarika to bol mozno aj dobry tah ze si vzala muza, aj ten moj by mozno zlavu vytrieskal!:) to je pravda vsetko co hovoris, dr.bol mily, akurat nemam nanho osobne referencie ako na dr.Trsku, preto vaham. Ale asi to nakoniec rozhodnu terminy, pretoze si myslim ze obaja su kvalitny operateri a kde budem tu jednu noc lezat je mi jedno, aj den po cisarskom som vobec nevnimala a ubehlo to ako voda:)

marikamarika

Sashinka
Ano dava, mne to povedal hned ked sme preberali opku...ze radsej potom nehrozia zapaly, jazva sa lepsie hoji lebo je na nu mensi tlak, mensie riziko infekcie atd...cize je to lepsie..ale ze to malinko boli pri vytahovani...
Ano ano aj ja idem Raczovy koncom februara ty mas kedy termin?

Bittersweet
No mne sa hlavne pacil Racz bol mi aj manzelovi strasne simpaticky a to vela spravi ked uz sa mu zverujem aby som z,neho mala dobry pocit...ta herecka s kasickou tu neriesim ta,ma operovat nebude ale drahy bol na nu troska jakoze vtipno-drzi a hned ked nam dala cenu si vypytal zlavu a dala cize v poho 8% dole... A papiere nam dala hned do ruky cize my uz s nou nebudeme riesit nic...a dalsia vec co ma prescedcila o interklinik je ze maju vraj vybornu starostlivost na pooperacnom, makke postele a uzasne sestricky...racz pride opatrny aj mne ale neprekaza mi to..

Katuss

Dakujem si ma upojojila ze to nie je az,take strasne..ja bolest celkom dovre znasam akyrat mavam mierne stres z nepoznaneho...cize toho sa aj najviac obavam ze neviem co a ako..:)

anosa 12

Cafko baby. Velka gratulacia katuss25 a juliana581!!!

Juliana581 skus flector, ak ho neuzivas, nestiham citat dozadu. Urcite sa ti uz behom jedneho ci dvoch dni ulavi. Proste mozes to znasat tazsie, dolezite je ale vydrzat lebo FAKT bude dobre!!!! Drzim palce!

Ja som bola dva dni odrovnana a mala som dva dni aj dreny. Akonahe mi ich dr vytiahol a prisla som z nemocnici domov, uz som fungovala. Urcite boli bolesti ale bolo nutne navarit a starat sa o deti, mne pomohli tie povinnosti. So spanim bola hruza skoro tri tyzdne. Bolest chrbta plus nespavost co ma chytils este pred opkou, v rodine sme mali velmi nestastnu udalost,tak som bola total mimo a vycerpana na dorz uz pred opkou.

Baby pls kedy mozem spavat na boku? Som mesiac po opke.

Myshka001

juliana581

ahoj.. práve čítam že máš velké bolesti.. neboj, všetko to prejde, mne doktor povedal ze najhoršie sú prvé 3 dni, a ked som ešte na 6 den plakala od bolesti, tiež som preklínala celý svet.. vydrž to, viac ako 5-6 dní to určite trvať nebude, ver mi :) tiež som si vravela že toto asi nikdy neskončí.. ale po tom piatom, šiestom dni som si uvedomila ze to ustupuje a ustupovalo to velmi rýchlo...pi vela kamilkového čaju a mysli na to, že je to len pár dní a po tom prvom týždni bude všetko fajn :) držím ti palce aby ti to rýchlo ubehlo, lebo presne viem o čom hovoríš, mala som neuveritelné bolesti tak ako asi aj ty... hovor si že všetko bude OK, uvidíš ako ti to rýchlo prejde :)

Titten

Katuss25,

no gratulujem, tak uz to mas za sebou. Ake implose nakoniec ste dali? Lebo citala som, ked si sa rozhodovala nad 500ml a ci anatom, ci okruhle.

Podla mna to, ze si fit nesuvisi s umiestnenim pod zlazu. Ja tomu neverim, ved ked si zoberiete, kde tie bolesti po opke su, rozrezane je to tak ci tak. Ja mam pod svalom a citila som sa po opke dobre, co sa bolesti tykalo. Porody som mala super lahke v porovnani s niektorymi maminami, no stale oproti tejto opke to bola sakra bolest.

Baby necakajte s liekmi na bolest, kym to prepukne do neznesitelna, Marsal vravel, lieky si treba pytat, len pri zacinajucej bolesti a nevyckavat. Mne sa to osvedcilo

henka88

Juliana581

prosím ťa, ty si si dávala pod žľazu alebo pod sval? Prajem skoré zotavenie a veľa radosti z nového prírastku :)

henka88

Cukricka,

tak to je fajn, že ho máš aj overeného. Ja som zvedavá, aký budú mať prístup a kde vlastne skončím, či sa nebudem rozhodovať podľa toho, kto ma kedy voľný termín. ja si tiež nechám poradiť od nich, aké majú predstavy, ale aj ja mám určité predstavy. ja by som chcela zase určite anatomické, chcela by som ich pod sval, hoci čítam, že je to oveľa viacej bolesti, ale vraj lepšie aj držia a možno to bude vyzerať prirodzenejšie. Len vôbec neviem, akú veľkosť, lebo chcela by som také pekné Céčka, teraz mám malé A :) A ja som aj vyššia, mám 175 cm, ale som dosť chudá v hornej časti, tak ktovie čo povie lekár. Lebo boky mám dosť širšie a vrch taký útly, čiže ja by som chcela, aby mi to tie prsia aj hore trochu rozšírili. Ale podľa tých ml si to vôbec neviem predstaviť, že čo to spraví. :)