Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

All:tak kočky včera som bola na vyber stehov...strašna ulava je mi ovela lepšie aj ked ja som bolesti nemala nejake strasne.Asom stastna ako blcha mam konecne krasne velke prsia naozaj chodte do vacsich kolko vam dr povili ja som menila 3x a nebanujem...modrinova som trochu kedze moja 5r dcera spadla na mna na lavy prsnik:-(tak kocky drzte sa tie co mate zasebou gratulujem a cakatelkam drzim palce stoji to zato:-)
Juliana:dufam ze ti je lepsie

marikamarika

Bittersweet

Presne ta chapem ja mam dvojrocnu potvorku ktora je teraz jak lepiaca paska a tatino je vela v robote...tiez sme museli hladat vhodny termin,ktory nam vyssiel az na koniec februara...ale inak to neslo..aj tak mam stres z toho co bude mala vymyslat ked budem po..
Takze dr trska, tak snad vam ten termin vyjde...daj potom vediet ked sa ti ozve ;)

bittersweet

Marikamarika ja chcem ist k dr.Trskovi na prvom mieste, no neozval sa mi za terminy, ktore mal overit tak snad sa zladime. Ja mam dve deti a teda tazsie sa mi prisposobuje. V interkliniku som si termin nedohodla a teraz uz bohvie kedy by mi dali, blond tetus mi dodnes nic neposlala.

marikamarika

Lucky
Ahpj aj ja idem do interklinik k raczovy, mala si na sebe nejake nohavicky pri opke ci ta uplne vyzliekli? Kedy ta potom po opke obliekli? A co jest a pit? Do rana sa to da vydrzat bez jedla a pitia ci to si mam vziat?

Bittersweet
Jj moja takze snad to bude v poho aj pri sporte..a uz si sa teda rozhodla ze co a ku komu pojdes? Ci?

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:
ano, racz dreny daval a vyberal ich na druhy den. v podstate zalezitost 2 minut, dost neprijemne, ale bolest trva iba kym to vytahuje, potom je uz zabudnuta.

bittersweet

Henka88 no ja mam asi tiez malo tuku, ale ziaden z dr nic podobne nespominal, trska hovoril ze napriek dvom detom mam elasticku kozu a bude to posobit pevnejsim dojmom co vraj nie je na skodu. No popytam sa na to.