Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Nena1
Co znamena ze prska padaju do stran? Ked stojis su ok?
Inak ale ak je dr trska dobry lekar mal by ti to opravit a nie tvarit sa ze je vsetko ok, nie?
Dr cerven ti uz aj dal termin na reopku?
Nedas nejaku fotku?
Je mi to luto kvoli tebe... Neda sa to uz do poriadku bez reopky?

Nena1

all kočky,
takže mám problém s cicušami. Po 7 mesiacoch mi padajú do strán. Keď ležím, tak som plochá a cicuše sú skoro pod rukami. Bola som to skonzultovať so svojím doktorom, ale ten sa vyjadril, že je to ok. Nedalo mi to, tak som sa vybrala za Dr. Červeňom. No a OK to teda samozrejme NIE JE. Na 100 perc. ma čaká reopka. Ináč, kočky, ktoré ste boli u Dr. Tršku ako ja, buďte v pohode. Dr. Červeň sa vyjadril, že som sa na 1x zverila do veľmi dobrých rúk. Holt, asi mám len smolu. Napriek tomu, že pooperačný kľud som dodržiavala na tisíc percent. Manžel ma obskakoval plné 2 týždne. Tak len toľko... Som smutná :-((

Nena1

henka88
dakujem za reakciu. Uz mi ide kadernicka kupit. Trochu dost to pokaslala, tak dufam, ze sa zadari a vycisti mi ten bordel z vlasov. Kocky, keratin si nikdy v zivote nedavajte!

henka88

nena1
ja s tým síce nemám osobné skúsenosti, ale akurát som si minule pozerala nejaké vlasové produkty a tam bolo, že rozpúšťač keratínu, a to som si zapamätala :) A bolo to buď na stránke belora.sk - majú predajňu v OD Slimák alebo shop.if-cosmetics.sk Tak ak si tam skús pohľadať :)

tomyum1

Katuss25
Bud v klude ked dodrzujes pokyny lekara nemalo by sa nic stat s prskami... Inak secko ok? Spokojna?
Ja mam este stale na tom kde praskla ta zilka hore trosinku opuch a je taky tuhsi oproti druhemu. Druhy je este od spodu akoby plnsi (dufam ze opuch lebo to je povodne mensi prsnik).
Tak cakam na kontrolu a uvidime...

Cuculka
Este sem chodis? Co nas mudr kaze nosit po 6tt cez den? Kosticovu nevystuzenu alebo sportovku? A nz noc ako dlho skafander?

teneriffe

Kejtynka
uz si niekomu posunula termin???
ja mam termin az 4.9. a teda brala by som skorsie.
ze by sme zamenili?? rozmysli si aj ty, ja to preberem doma.
diky a pozdravujem vas kocky!

katuss25

deed:ahoj moja no mna to caka uz idem do prace konecne a tiez sama s deckami choas decka cista anarchia hluche besne:-)mne dal malu pooperacnu gumu mam az na prsiach zajtra mam kontrolu tak som zvedava prska mas krasne stale ti sadaju?mne uz klesli tiez aj odpuchli zatial co som skusala ale na pooperacnu tak D dufam ze mi zostane:-)
tomyum:si ma naplasila ja kazdy vecer po sprche dam podprdu dole natriem kokosovym bio olejom a cakam cca 15.20min bez podprdy aby to siaklo to nevadi?nemali by mklesnut vsak?ja budem mat aj strach pooperacnu vymenit za obycajnu

bittersweet

Evellina a kolko mas pod prsiami a vyska, ja by som tiez mala mat mentor 330, vcera som vyslovene hladala albumy s kockami co to maju a na kazdej to vyzera totalne inak:)))