Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

doka,
A nemas foto v galerke? Som Ta tam nenasla. Ja som citala ze tym tukom je to trvale len vtedy, ked ti tuk upravia na kmenove bunky a tie ti vpichnu do prs, bohuzial tato sranda stoji 10.000€
Tak uvidis ako sa ti ten tuk tam ulozi a kolko to vydrzi.

doka

termíny júl-august-je tam niečo voľné,ale ja až prvý oktobrový týždeň-bud v pondelok,alebo streda vtedy sú operačné dni-aspoň telefonicky mi povedala-tak sa rozhodnem :)-skôr nie,pretože som si dávala zväčšiť nedávno tukom,takže aj to nie je ešte celkom uložené-treba aspoň 4 mesiace odstup,myslím,že Marikamarika mi tu písala,že lipo je oveľa horšia-tak ja mám nohy boľavé ešte dnes-modré ani nehovorím a necitlivé :(
synovi som to dnes telefonicky oznámila-študuje medicíny 2 rok v Košiciach-tak povedal,že moju opku asi fakt nestihne-aj ked ja už chodím 6 rokov :))-ale na reopku sa k nemu kľudne môžem prihlásiť :)))-SRANDISTA :)))

Sandritta

doka,
:DDD to mas pravdu, to som aj ja potrebovala hned na salu odviest a naladovku uz na recepcii.
Velkost radsej nechaj na doktora, on to musi vyplnit tak aby to dobre vyzeralo. Ja som velkost nechala uplne na nom, lebo som si to nevedela predstavit, len som chcela aby som nemala velku medzeru. No musim povedat, ze zatial som velmi spokojna, presne to odhadol, dnes som sa fotila, len ich mam zospodu este take podrazdene od tych leukoplastov, ale pridam foto.
Neviem ako to je s tym Tramalom a Zaldiarom, v Avelane mali len novalgin, flektor, voltaren. Viem ze nejake baby tu pisali ze im to obvodna predpisala a brali si to zo sebou. Opytaj sa na konzultacke.
Inak na tej pooperacke, tie bolesti prichadzaju postupne, ja jak som uz citila ze idu hned som si pytala daco a hned mi aj pichli. A neni su to az take bolesti, skor ten tlak je neprijemny.

A pytala si sa aj na termin opky? Na kedy teraz davaju?

doka

pre mňa by bolo najvýhodnejšia konzultácia a okamžitý presun na sálu :))))
myslím,že na konzultačke to bude zhruba rovnaké ako predtým ked som bola navrhovali od 450-470,dokonca až 500 gulaté,no ja viac ako 350-380 určite nie,ale vravia,že na výšku 179 a váha 68 niet sa čoho báť-základ 0-prevrátený lavor :))
čo sa týka od bolesti-to si môžem naordinovať sama hned po opke-teda hned ako ma donesú zo sály???
jáááj pri mojom strachu ani tramal,ani flector-rovno MORFIUM :)))

Sandritta

henka88,
Bola som dnes v lekarni a mali tam priedusnu pasku omnipor, tak som si kupila tu. Mali tam este aj nejake ine ale tato ze je taka naj, ze je hypoalergenna... Cena velmi privetiva, paska sirky 1,25cm za 0,60€ Vyskusaj nejaku lekaren so zdravotnickymi potrebami a pytaj si priedusne pasky na jazvy, urcite nejake budu mat a nemusis cez net objednavat ;)))

Sandritta

doka,
Budem drzat palce na konzultacke ;)
Ja som tiez riadny strachopud, v den opky hned jak som dosla na kliniku som sa rozplakala a plakala az kym ma doktor nepokreslil pred opkou, potom mi dali hned naladovku a uz som bola kludna. Niektore baby tu pisali, ze si brali so sebou napr. Zaldiar alebo nejake ine silnejsie lieky od bolesti, tak sa mozno opytaj este aj na to...

olly-fa

doka

verim,ze sa bojis,po tom co si opisala ze sa ti stalo pred rokmi sa ti ani necudujem. Ja napr. mam zase taku skusenost,ze ja som po cisarskom bola velmi rychlo mobilna a samostatna. No ale to bolo pred 11 rokmi,tak dufam ze sa nic nezmenilo a moje telo sa nebude spravat inak :-) Nejdem ti pisat,aby si sa nebala,ze to zvladnes,lebo len ty jedina vies co sa v tebe odohrava,jedine co mozem urobit,je popriat ti vela,vela sily aby si na tu kliniku v den opky prisla :-)

doka

OLLY-FA,
držím palce,no ja som 1x išla pred 3 rokmi k Ćerveńovi-v deň opky-som sa po ceste otočila a nedošla som :(-strach nepustil,toho roku som išla s termínom,ale 3 dni pred opkou som to zmenila,takže ak sa v Avelane dozvedia,kto k ním zavíta-strachopud-tak neviem,či so mnou vôbec budú konzultovať,nie ma ešte operovať :)))
Brzdí len strach z bolesti po...teda presne tie 2 hodky na pooperačnej izbe...