Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Poviem Vám ze som nevedela ze až take zle to je :-D ...sa nezlaknite prsia su po jednom dietati :-P ...uz som poslala fotky

lauritania

Nikitka - k fotkam sa dostaneš až vtedy ked aj ty prispeješ minimalne jednou fotkou , teraz fotkou pred .... musiš poslať meil s fotkou a tvojim nickom na adresu : galeria@zoznam.sk , zajačik ti odpiše a da ti pristup k naším fotkam ;)

lauritania

jajakarinka
- naozaj je niet sa čoho obávať ... prsia maš teraz symetrické , takže ked ti vloži rovnaky imolantat na obe prsia , tak sa nema čo zmeniť ... jedine usadenie implantatu je rizikové , ale to je už telom .. ale 99% ženam sa imploš pekne a spravne usadil na to su aj tie podprdy... ja mam teraz ten problem , že jeden prsnik mam trochu iný ako ten druhy , akoby vyžšie a tym že je vyžšie sa mi zdá menši , no je to len 12ty den tak pevne verim že sa to zmeni a usadi tak ako má . Inak tie cici sa fakt menia , pred dvomi dnami sa mi zdali že stoja ako na povel , a dnes to už vyzera lepšie ... dufam že budem mega spokojna ... ;)

Nikitka daryia
- prajem veľa šťastia !!! / moja kamoška bola operovana cez menzes , nejak to neriešia , pokial nemáš problem s tamponom .. /

Nikitka_Daryia

Ahojte holky.som tu nová.operacia ma čaká 18.3 čiže tento utorok a velmi sa teším...síce este mam trochu menzes no snáď do utorka to bude uz len take spinenie:-).co Vám povedali?ja idem Interklinik k raczovi a on vravel ze spinenie je uz ok...hlavne aby som nekrvacala.bude mi dávať anatomicke pod sval cez dvorce cca 400ml este presne nevie...vraj uvidí na sále ako to bude vyzerať

jajakarinka

Lilla22.......ahojkaj:-) no bojim sa trosku lebo viem do coho idem ....viesco ako som pozerala fotky bab od dr.cervena tak sa nebojim vysledku bojim sa toho ci po opke uz konecne nebudem mat asimetriu bo teraz ju mam tohto sa bojkam ale ja mu verim na 100%:-) je naj naj naaaaj odbornik:-) ty ides2:4vsak? Viesco ale ja osobne ked sa niecoho bojim tak to potom dobre dopadne :-)

Lila22

jajakarinka ahoj :-)

dlho sme nepísali,,, aj ja som poslala fotku do galerie ako vizeram teraz..:-) nezacinas mat obavy trosku? ja sa trošku bojim ako to bude vizerat, ci sa mi bude pačiť výsledok :/