Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Doka.....tak drzim palce toho 1:4 na konzultacii:-)

Sasinka1985.........aj ja som zo ziliny:-)

Olly-fa......gratulujem k cicikoooom:-) rychle izdravenie ti prajem :-)

olly-fa

Baby moje,zijem, zatial sa da prezit :-) ja som vcera isla ako druha v poradi tak mi doniesli naladovku zatial,kym isla suseda a ja som uz zaspala na izbe po naladovke :-) ako taky medvedik. Anesteziologicka zlata,v podstate vsetci su zlati,dostala som vecer infuzku od bolesti a potom ked mi dotiekla tak tabletku na spanie. Spala som ako dudok celu noc. Teraz cakam na ranajky ako na spasenie,hladna som ako vlcica. Inak baby diky za podporu. Baby ja maaaam ciciiiikyyyyyyy :-) :-) :-)

ythyl

tina691976,

ahooj,no medzera je stale,niekedy mam pocit,ze mi mohol dat sirsi implos,lebo ta medzera je ovela viditelnejsia:/na fotke,ked pozeram,tak ako keby boli uzke implantaty:) ja sem uz iba sem tam zajdem,ale vsimla som si,ze si zacala cvicit:)ja tiez po 5 tyzdnoch uz som naplno zarezavala vo fitku,nohy vsetko,aj chrbat,aj biceps,aj triceps,len hrudniik ee:) a solarko tiez po 5 tyzdnoch,len som si jazvy prelepila:)tento tyzden mam kontrolu,tak som zvedava,ze co mi povie :))

Nikitka_Daryia

Baby ďakujem ste zlate :-)
Mirkaviki ...druhu konzultáciu asi teda netreba ...určite by hovoril...mne dal asi preto lebo som mala v pláne schudnúť .ano aj ja mam v papieroch ze 3 dni pred opkou poslat mailom alebo odfaxovat.fakt ides 27.3??no to bol aj môj náhradný termín kebyze mi neskončia kramy načas :-D ...

tina691976

ythyl
ahoj som rada že ťa tu vidím ako je stou medzerou čo si stále riešila ja mám tiež ale som si kukala svoje tak ani nie som nespokojná lebo som ju mala aj pred tým a je to pravda aj ja so na začiatku hovorila že su velké ale ked opuch spadol tak sa mi zdaju že by mohli byť aj večšie ale v celku som spokojná

ythyl

Dea,

ja mam prsia od doktora Svehlika,jeden mam ako budes mat ty 390 a druhy mam 420ml,kvoli miernej asymetrii,ale nie su vobec velke,praveze su male,takze,ak sa ti da,tak si urcite daj vacsie:) ja planujem ist este na jednu opku,ale az po druhom babatku,tak nejako to zle neberiem,nakolko sa mi este urcite zmenia a dam si minimalne 550 ml:) ja mam 170cm/55kg a pod prsiami 72 cm,tak si pozri v galerke,ale nie su to ziadne bomby,takze,aby si nebola sklamana:/lebo mne kazdy hovori,dokonca aj moja mamca,ze som si mohla dat vacsie :)

sashinka1985

Mirkaviki

Ja sombola len na 1konzultacke, a papiere im asi 4dni pred opkou poslala preskenovane a v den opky originaly. Tiez som bola v interklinik. To mas dlhu cestu do blavy. Odkial presne si? Ja som sla zo ziliny, a zavidelababam co su priamo z ba. Hlavne tie kontroly, ktore trvaju 10 minut a dve hodky cesta zo za.

mirkaviki

Nikitka_Daryia

No ja som na konzultacii bola tiez v january a termin mam 27.3 ale o ziadnej dalsej konzultacii neviem..v papieroch mam len napisane ze im mam vysledky poslat 3dni pred opkou. hmm, ale myslim ze o dalsej konzultacii by ma isto informovali kedze som az z oravy takze mam dlhu cestu a s doktorom som v kontakte aj cez mail(bo som mala este nejake otazky )a o ziadnej dalsej konzultacke nic nepisal.