Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lauritania .... uvidis za 2tyzdne pojdes od dr. Cervena usmiata a spokojna vsetko chce cas :-) si bojovnicka prsnata tak nesmut bude to vsetko dobreeee :-)

lauritania

kočeny - tina , ollyfa , jajakarinka , doka - dakujem za povzbudenie !!!!

dalšia kontrola o 2 týždne , prsia aj stehna ...

tina691976

pajazh
no ja už najmladšia niesom už ťahám na 38 rokou ale čo za snom si treba ísť v každom veku
no a bolo vydieť že ste boli zohratý ,neboj doktor vie komu sa čo hodí a práve to že ak nemáš základ tak tie 400 by boli akurát lebo tých 300 by sa ti tam asi stratilo

PajaZH

tina691976

ďakujem,však aj ty super vyzeráš .. no veru rozumieme si,boli sme spolu 10 rokov :)
no neviem si tie prsia na sebe predstaviť,kedže teraz tam nemám nič :-D ale doktor je fakt super

mimah

Doka
To som prekvapena,ze mas stale bolesti po liposukci,ja som uz po 10 dnoch cvicila a nic ma nebolelo. ja sa bojim ist na silikony,tak pojdem na toto asi este raz do nitry skusit :-)

doka

MIMAH,
tak ten tuk ostal-doki povedal,že nech silikony nedávam,že nech to zopakujem ešte raz a budem spokojná,ale...ten rozdiel je viditeľný,ale myslím,že nikdy nebude až taký "dokonalý" ako pri silikonoch,rozhodla som sa pre konzultácie-mne sa veľmi páčia okruhle :) a pri tom tuku to nikdy také nebude :(,dalej neviem ako ty,ale ja po ten liposukcii-totál katastrofa-mesiac po a ja si neviem plynulo sadnúť pre bolesti :(,boky stehien vôbec necítim :(-ale naopak-úbytok je viditeľný :),tak ak si zrátam opakovanú narkozu,bolesť....tak asi pôjdem predsa na tie silikony-a ked,tak až na jeseň...
LAURITANIA-tých stehien je mi ľúto,ale nevešaj hlavu,ja viem,že teraz doriešíš prsia a potom tie stehienka vymodeluješ ešte raz-ty si bojovníčka a neuspokojíš sa s málom,tak hlavu hore :),ked si vydržala dvojitú opku-tak ešte jednu pre dokonalosť zvládneš :)))-ja viem,že prekonáš strach a pôjdeš :)

jajakarinka

Lauritania.....a dalsiu kontrolu mas kedy? Nebojkaj ved si len par dni po opke prsicka sa daju do poriadku chce to cas.... tie stehna urcite ich mas krasne :-) ved si zober dokazala si dat 70kg dolu ved to je uzasne a super co ta obdivujem....vies budme radi ze sme zdrave zdravie mame len jedno ...a tie stehienka s tym sa da este nieco robit keby sa nedalo to by bolo horsie....ale chapem ta cloveku to pride luto....pocuj ty cickanaaaaa jedna hlavu hore vypni hrud:-)

olly-fa

Lauritania

Skoda ze tie stehna nie su podla tvojej predstavy,ale zase na druhej strane dosiahla si uzasny uspech s chudnutim+ nove didiky :-) ber to tak,ze nikto nie je dokonaly a mozno sa to este upravi cvicenim a posilnovanim,drzim palce :-)

tina691976

lauritánia
tak to mi je velmi luto už len pre tu bolesť čo si si vytrpela je to škoda tie stehná ale prsia sa daju zregulovať tam problém nevydím držím ti palce ale si silná ked to takto berieš ale aj slzy patria ktomu neboj bude dobre ved už len to čo si dokázala je super 70 kíl dole to je tvoja výhra a pekná postava