Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

tinizmus
to je celkom normálne že to štipka neboj to po čase prejde a ešte máš určite po opke pocit takej plnosti preto je to tam také narvané mne je už pooperačná volná ked si ju oblečiem už ma vobec nesťahuje na začiatku som to mala rovnako ako ty že som nepohla s podprdou

Tinizmus

Tinka, Hostelica
Presne,tak dole a zboku to najviac citit a ked sa snazim zmenit polohu...s tou podprdou ja neviem ani pohnut,pripada mi,ze je tam prilepena :(

tina691976

tinizmus
no neboj každým dnom len odmladneš :) no a to štípkanie to patrí kotmu hojeniu niekedy to zabolí viac a niekdy menej mna to asi najviac štípkallo ked som si líhla alebo vstávala to prejde

hostelica

Tinizmus

Ja áno, ešte aj teraz to občas pali.ale všimla som si že ono to nieje celkom tam pri stehoch ale v prsniku v dolnej časti a na bokoch.som deviaty deň od opky a obcas to este pocitujem hlavne keď ráno zmenim polohu do sedu.ale ono to vela robi aj ta podprsenka dosť tlačí na prsia t ask ja dúfam ze to je ok :(

Tinizmus

Tinka dakujem :)
No dnes mam asi 70,tak uz je to lepsie :) zaklad som mala dobre Acka,muplne chudunka nie som,takze bolo pod co vkladat :P
A mali ste aj vy prve dni take bolesti-pichanie ci stipkanie v oblasti stehov?

olly-fa

Ahojte

Dakujem pekne za pochvaly :-) potesilo...
Ja som max. spokojna,prsia su pekne pri sebe,tie fotky su trosku nekvalitne,fotene telefonom v skusobnej kabinke :-D neskor sa pokusim poslat kvalitnejsie fotky.

tina691976

tinizmus
no o pár dní sa budeš cítiť ako pedesiatnička a o týžden možno štyridsať a o dva už budeš znova mladá ako si teraz :) neboj prvé dni su len také nemotorné potom to už pojde super

hostelica

Poslala som nove fotky.neni tam popis takze:::odfotila som sa este tesne pred opkou a ďalšie fotky po opke 360 ml Es gule,stredne vysoký profil-všetko cca tyzden po opke alebo v priebehu prvého týždňa..

Tinizmus

Olly-fa
Paradicka,mam tie iste implose co ty,no nec uz su take pekne ako tvoje,vyzeraju krasne :)
Dnes som 4 den po,rano som si musela dat tabletky kvoli bolestiam,ale je to fajn :) zacinam citit jazvy a aj to,ze prsia - najma lave zacinaju pracovat,je to zvlastny pocit :)
Baby,kedy ste mohli normalne chodit a nie ako 100 r starenky?