Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Lucka

No ahoj moja :) Presne ten isty pocit mam, ze mi potrha jazvy, ked si davam dole leukoplast, ja si ho tak pomaly taham a este horsie to je, no ale ked takto to treba robit, tak...Ja si prsia sprchujem s leukoplastom a az jak vyjdem zo sprchy, ta vtedy odlepim a dam novy. Potom od 1. decembra, to uz bude vlastne 5 - ty tyzden co som po, tak uz nebudem prelepovat, ani podpiru nosit. Bola som v Optime v nedelu, nevedela som si najst ziadnu podpiru decko, cecka mi urcite budu male, to ani skusat nebudem, obvod mam teraz 98 cm...Asi z netu budem objednavat, ked tak :) Lebo fakt NY alebo HM velke nic. Beriem stale wobenzym, ja som si kupila to najvacsie balenie, 800 tabliet. Prvych 10 dni som brala 21 tabliet, teraz beriem uz len 15 a potom po 10 tich dnoch zase znizim na 9 a tak budem brat az dokial ich uplne nedoberiem :) Hej normalne mi povedala, ze na siedmu rano a ja som jej povedala, ze nie :D ze si prosim neskor...asi by som tam cakala do osmej, abo co, no ja neviem jak to tam maju oni zariadene...Inac, po leukoplaste mi ostava pod cickami take ako spinave, mozem si to pretriet dezinfekcnym? ci len s vodou? Ty ich nejak dezinfikujes? :)

Kim

Lilibmw

dobreee raaanko!

:-)))he mica ty aka paradicka, kazde Vianoce nove cici... potom nosik

co si neviem celkom predstavit je, ze keby si teraz dala 600 ...vies, si predstavit ich velkost keby sa ti ako tehu naliali:)))) do tyxto cisel by som sa vrhla urcite po babatku ovsem ak nerobis karieru v sexy businesse 8-)

Lili, najma daj si take, aby bola tvoja dusicka spokojna a nepistala po vacsich, ale ako tak kukam kazda jedna spekulujeme
ak nie o velkosti, tak o tom, co vymakame ako dalsie:)

mahulienka

Kim
moja ty si aky nocny vtacik:) pockaj, uz sa tesim ako ti to vsetko vratim( tie pekne komplimenty), sa tes:))
lilabmw
ano mam anatomy, a prsia som mala acka take podobne ako fekynka, moja ja ked ti mozem poradit, tak urcite by som na tvojom mieste isla na reopku az po dietatku. Ved ich mas pekne:)
Inak baby
ja sa s vami na par dni lucim, idem lyzovat:)) tak posielajte foto nech sa mam na co tesit a kim, fekynka vas este stiham pred opku tak sa ozvem pa:))

Lucia83

Tomyum
No halo ty si sa nasla??!! Uz kedy som ti pisala ciculka, fotecky mam nove dve. Nechodis sem tak ani nevies. Kde sa flakas???
Kozenky su ako moje super. No ten kosik neviem sportovu mam e tu co si mi poradila. Ale ked som bola pozriet do obchodov tak ti poviem ze uplne nic. Chcela by som cipkovu farebnu a nevystuzenu. Jedna baba tu takemanafotene aleteraz neviem ako sa vola a tie su brutalne pekne. A cez victoriu neviem aka mi sadne velkost. To az ked uplne poodpuchavaju. A ty a nove foto co nist??

tomyum1

Baby ktore riesite ci si dat implose pred teho, podla mna ano, prsia sa potom nevytahaju a nepoklesnu tolko co by poklesli bez. Co sa moze ale stat, ze moze vzniknut alebo sa zvyraznit asymetria, ked sa bude v jednom tvorit viac mlieka a zlaza sa zvacsi viac a tym aj natiahne koza. Nuz ale tak ci tak neratame s tym ze jedny silikony su na dozivotie, kazdu caka skor ci neskor vymena.

tomyum1

Lucka83

Ahoj micka, ako sa mas? Kozy posluchaju? Nahod nejake novsie foto...

A uz skusas podprdy? Nic nie je, ze? Mozno esprit by bola, lebo asi potrebujes 70E, ta kostica dole by mala obopnut prsnik aby netlacila a ked mas maly obvod chod radsej do vacsieho kosika aby prsko nevykukalo...

Ja mam 8 tyzdnov po a uz na par hodim ked idem von nahodim aj kosticovu podprdu a potom doma rychlo sup dp sportovky. Na jazvy natieram dermatix lebo uz ho mam doma, nech ho teda miniem, doki povedal ze nemam davat nic.

Lucia83

Skoricka
Ahoj miculik! No ja jazvy uplne ze krasne presne aj ja som si ich v ten den prelepovala a sprchovala cele kozeny. Ani ja si ich nesprchujem kazdy den. Chcem aby sa mi to pekne zahojilo. Ako riesis odlepovanie? Sak to mi trha kozu, normalne si myslim ze mi roztrhne aj jazvu. Ty nemas taky pocit?? Inak mam sa super uz si cavargujem stale aj som bola pozerat kozane ale sak nic som nenasla co by sa mi pacilo . Hm ma ckovy kosik jak ac a vacsi ani nema nechapem... Uz sa nam to krati ked budeme moct pobehovat v sexi podprdkach. Len ci ich kupime. Tebe to spravilo ake cislo v cm cez prsia ? Pod stromcekom budeme len kozane vybalovat co?? A to som nepochopila tebe presunuli termin kontroly na 7 rano???
Ten wobenzym este beries? Dokedy budes? Ja uz doberam dalsie balenie . Musim kupit nove .

nadranka

Kim

Možno mohli byť trochu väčšie, ale neviem o koľko by museli mať viac ml, aby tak vyzerali. Lebo max. som vraj mala 425, a to by bol malý rozdiel. Takže nateraz sú dobré :-)Chcela som mať také ako keď som kojila a to sa mi splnilo.