Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

angie
no vitaj :) neboj, ja som tiez plakala ked som sa dvihala z postele..ono to prejde na nejaky 7-8 den..a ten papier som aj ja dostala, tiez nepouzivam pasy..

Monitaaa

asi ma na to kazdy iny nazor.. tak ako na vsetko... jeden vravi priputat, druhy nie... masirovat, nnemasirovat... lepit, nelepit... mastit, nemastit... ja s prsiami nerobim nič, okrem obyčajneho leukoplastu.
Zuleko
no ja ho az uplne necitim cely, lebo tak do polky mi ho prekryva sval tak to mam tvrdsie a je menej hmatatelny ale dole ho mam prekryty len par mm koze, tuk tam nemam skoro ziaden tak to si na neho niekedy tak antistresovo poklepkam prstami :D ale muz napr vobec neciti ze je to implos tak ja neviem či on je tak necitlivy, alebo to citi len ta zena.. hm?

lilabmw

to je kravina s tym pasom podla mna jedine ze by si bola lolo ferrari lebo tu ani pas neobciahol :-) takze v klude podla mna, ja som 8 den uz soferovala a pasala sa ale je pravda ze pas si davam pod pazuchu:-)

Izabelka_MT

ahojte baby :) Boli by ste také dobré a zhodnotili by ste mi moje prsia ?? nemám plastiku sú prirodzené .. len ma zaujíma váš názor...

Monitaaa

angie
ja som sa lekara pytala na ten pas, ze ako to mam riesit a on mi povedal priputat sa, ze zivot je dolezitejsi, prsia sa daju stale spravit...

angie77

Rozalka

takže si nemala tie samovstrebatelné? som myslela že on tie dáva...som rada, že sa Ti to všetko pekne hojí, oni jasné že povolia a budú nižšie a usadenenjšie...možno sa stretneme niekde na kontrole, kedy ideš? ja som mala v pondelok, ale to nemôžem tak pojdem v utorok vraj okolo obeda mám príst, nedal mi presný čas

angie77

skoricka

ďakujem, ja dúfam že to už bude len lepšie...s tým pásom mi to vraveli sestričky, dali mi taký papier pre policajtov a že odporúčajú pol roka nepripútavať.

Rozalka

Mne sa nezdajú také veľké, sa teším že nedal sa presvedčiť na menšie, lebo ja som na tom trvala. Mám ich dosť hore a opuch tak dúfam že sval povolí a budú prirodzenejšie... kontrola dopadla dobre, vybral stehy a konečne od utorka sa sprchujem. Na čase inak lebo všeade mám potničky ... strašne to vyzerá. predpísal mi len lioton gel na masírovanie, prelepovať nekázal... myslím na teba!