Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

nikuska124
ano, spominam si, ze si mi to pisala. Ved aj to ma posmelilo, ze sa to bude dat :) Urcite na nejaky tyzden alebo 2 si chcem zabezpecit manzela a potom to uz hadam pojde :)

nikuska124

toryka

ved toto ze stale na zmensuju mne by sa skor pacili take ako som ich mala prvy den aj ked by som bola za trosku vacsie :) teraz sa mi zdaju malicke :(

nikuska124

TARA_

ja mam tiez male dieta a nie jedno, mam dve babulky jedna ma 15mesiacov a druha 4mesiace, operovali ma 8novembra , povedali mi ,ze by som nemala dvihat mesiac pokial sa to nezrastie respektive pokial sa nato nebudem citit. No a ja som malu zacala dvihat po 5dnoch ale iba na chvilku musim povedat mala som pomoc, ocina a maminu a 3dni aj partnerovu,ale potom ked museli vsetci ist do roboty tak to ostavalo na mna ,a v pohode som to zvladala a aj to zvladam,vobec mi neprekaza zodvihnut bambulky. takze toho sa nemusis bat.

TARA_

ewel007
no prave vysledok by som chcela, len to co tomu predchadza ... Ako som uz pisala, najviac ma stve, ze mam male dieta, ktore stale musim zdvihat, musim sa na to popytat doktora, kolko by som ho nemohla zdvihat.
Implose neviem ake, to cakam, ze mi doki navrhne. Ja rozmyslam o gulatych.

Baby z Avelane co mate gulate, ako ich mate vlozene? Ja neviem, ci by som chcela pazuchou alebo pod prsom ...

gina3

tomasova
ten pás sa používa hlavne vtedy, keď sa vkladajú imploše spod pazuchy. Počas operácie sa pri ich vkladaní vytvorí akoby taký tunel a práve ten pás slúži na to, aby sa to všetko pekne zrástlo a zahojilo a vrátilo do normálu.

ewel007

TARA

neboj len sa pekne teš a všetko bude v poriadku uvidíš ako budeš potom spokojna ked na tvojej hrudi vykvitnu nove cici :))
no hej samozrejme že aj ja sa bojím, to je zakonite, strach ale viac sa teším :))
no idem teraz v decembri, dnes sme sa dohodli , tak idem na konzultaciu, neviem či aj bude ešte v januari alebo aj kontrolu a vo februari opka, len aby som bola zdrava, lebo už som písala že maleho mam často choreho a ja odneho..
ake budeš mať imploše a teda termín? lebo je tu vela kočiek že už mam miš maš :)

strangeemily

cicimici

:D a ja ti tak zavidim!!!ale v dobrom neboj!!:)ja by som uz tiez sla,neboj to ubehne a uz budes na vianoce cicana:)budem mysliet na teba a samozrejme budem strasne ale strasneeee zvedava na vsetko:)reakcie a fotky a tak...:)takze dufam ze das vediet!:)

toryka

nikuska

ja vzdy myslem hned na to najhorsie :) ale treba si to sledovat dr povedal. aj tebe sa zmensuju prsia?? ja sa sledujem kazdy den a stale sa mi zdaju mensie a mensie a to budu len 3 tyzdne od operacie :(

nikuska124

tomasova

hore som ho nosila tyzden den-noc a potom som mala este opuch laveho prsnika takze teraz ho mam nosit na kriz 3 tyzdne ale iba na noc. a pomaha to aj regulovat vysku prsnika, jeden som mala trosku nizsie a pomaha urcite.