Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

yanka8

ahoj :) ten zázvorový čaj si pila hneď od opky? ja mám totiž operáciu zajtra, tak nech viem, čím sa zabezpečiť :)))

kačka777

ahojte.
som 3 týždne po opke .mám 801-350 stredný profil eurosilikony.u Dr. sme boli dohodnutý na anatom. ale podľa tabuľky sú to asi guľaté. nemá niekto takéto? resp. foto zašlem do galerie len neviem ako.dakujem

yanka8

Lauritania
ja som sice len 15 dni po OP ale robim presne to iste, ked sa zohnem a dokonca aj ked zbehnem rychlo po schodoch, tak si ich pridrzam :-D
Tenerife ma pravdu, ty mas nejaku zvlastnu moc, ukludnit cloveka ;-)

Vcera som si prelepovala jazvicky a MM mi ich odfotil aby som si ich videla, lebo ked som sa ich dotykala cez mikroporovu pasku, tak som mala pocit ze su strasne velke a zdurene a ked som ich videla, tak su super. Uplne tenucke ciarky, tak dufam, ze sa uz nic s nimi nestane.

teneriffe

lauritania dakujem :)

no, povedat som to povedala, takym najblizsim 3 kamoskam, ale tie mi ich este nazivo nevideli, cize nemam nejaku odozvu. muz mi vravi, ze prehanam. a prsia si chytam aj ja :DD
darmo budem o tom lamentovat, poslala som foto, ked zajacik da, uvidite...

lauritania

tenerife - ahoj kočka , ten pocit je normálny a bude ešte stále doho trvať .... ja som sa pýtala dokiho že či už možem spať na bruchu , on povedal že áno , a j amu nato , že ja sa bojím , že si ich nejak poškodím , pomliaždim , že sa mi nejak znehodnotia , tak sa doki smial a povedal že ten pocit budem mať ešte dlho ale ma ubezpečil že sa nemá čo stať ....
napr. - stáva sa mi , ked som naha v kupelni , potrebujem sa nahá zohnúť , tak si prsia vždy prichytím , aby náhodou nespadli :D :D :D

no , ja by som nevydržala nikomu nepovedať o tom , všetky moje kamošky a ich muži , frajeria :D to vedia , sleduju to a jedna to ma od začiatku v oku , tak ma vždy poteší že su stale lepšie a lepšie :-), proste že sa menia ...

teneriffe

ahojte baby!
rada vas citam :) uz som dlho nebola.

som 2 mesiaca po operacii. prsia dobre, aj sa super hoja, uz som si aj zvykla. mam vsak take divne pocity, ci sa mi tie prsia nemenia k horsiemu ci co. asi nie, len skratka tym, ze ich nemam komu ukazat, som akasi nesvoja. nehovorila som to takmer nikomu.. dcera mi ich neopise, muz je ok, ze mohli byt vacsie. vzdy sa mi strasne dobre cita lauretania a spol, ktore ukludnia, dakujem :)

ale inak v podprsenke vyzeraju super, len mam taky vnutorny nepokoj, aby sa nieco nepotento. aj sa na ne niekedy bojim pozerat, potom sa zas neviem vynadivat...

dakujem za pochopenie :)

lauritania

jahoda.... - ahoj kočka , vitaj medzi nami. to čo opisuješ som mala presne aj ja . som 9 týždnou po opke , a prsia sa menili každe 2 týždne , dnes su už ok , a maju na to 3-6 mesiacov aby sa usadili a našli správny tvar. ja som nosila na podprsenke ešte pás ktorým som ten prsnik ťahala smerom nadol , urychlilo to zlepšenie. takže neboj , bude to ok , chce to čas .. ja to ešte tiež nemam na 100% dobre , ale už je 80%né zlepšenie !