Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Elle no to je presne ten problem, ze dohodnut sa na tom co zena chce a pochopit sa vzajomne.. Ja som mala hrozny strach ako ty, lebo aj moj muz mal strasne obavy ze budem mat umele bomby a s celym tym nebol ok. Zacinala som na 255ml, nakoniec som si dala tych 330ml a viac sa mne nedalo ani. No a som stastna ze som sa tak rozhodla! Menej by som velmi lutovala, lebo aj toto je take, ze trosicku vacsie by som k mojim idealnym predstavam by som brala. Ale zas toto je take prirodzene a nebije to do oci, takze neriesim, s takymto materialom sa uz da carovat:) ono tie prsia su nadherne naholo, aj baby co tu maju v albach, len nikto sa tu nefoti, ako to vyzera celkovo k postave. S mojimi som naholo 100% spokojna, ale v obleceni sa nejaky zazracny prerod neudial, pretoze predtym som domazala super push-up vycarovat tiez slusny dekokolt, cize potom to nevnimas az ako taku zmenu, hoci 330ml je uz vacsie zvacsenie a teda u mna je to obrovsky rozdiel z tych jednotiek. Predtym som nosila 70B, teraz mam 70D alebo 75C. A su to mensie prsia na mne, hoci som utla.

yanka8

Anna.m
Na modrom koniku jedna kocka dala link na zlavomat, kde je zlava do Interkliniku, to nemas z NR daleko. Je tam dr. Racz a aj dr. Hedera a co viem, kocky si ich chvalia, s tou zlavou by si sa zmestila do tvojho rozpoctu ;-)

PajaZH

tina691976

no veru ujde to ako nič :) dúfam nebudem mať stres-paniku pred opkou :D no ja toto leto budem asi len pekne doma oddychovať alebo občas na kupku

tina691976

pajazh
len sa daj obskakovať kolko sa len dá je to určite príjemné aj ja som bola hned fit ja som už prvý den aj rezne vyprážala :) ale to je u každej ináč no už zas cvičím nech do tých plaviek čo som nakupila aj vyzerám držím ti palce nech to máš čím skor za sebou ved tých pár dní prejde ako voda

PajaZH

tina691976

mne furt bývalí vraví že pri mojom prahu bolesti ma to ani bolieť nebude a že už na 3 deň budem fit a behať po byte :-D keby tak mal pravdu, ale kedže tu bude so mnou budem sa týždeň tváriť že ma to bolí nech ma obskakuje :D :D
super,že už si fit a už aj cvičiť môžeš :) cez leto budeš v plavkách super vyzerať

tina691976

pajazh
držím palce nech ti to vyjde aby si sa zaradila medzi spokojné prsatice ja už ani neviem že som na nejakej opke bola som uplne fit cvičím už vo fitku aj vrch aj syna som včera pekladala do postele čo už má vyše tridsať kíl a v pohode

PajaZH

tina691976

ďakujem,veru mu aj zavolám nech ma vezme prvú :) už sa teším,už len dúfať že predoperačné dobre dopadnú a o 13 dní budem už aj ja prsatá :D

tina691976

pajazh
ja som išla na sálu ako prvá ale po mne išla jedna pani na opku brucha ja som bola v ten pondelok na prsia sama ale po opkesom sa zobudila asi tak na burlivé víno ,mohla som si potom pomaly chlipkať s čaju a dali mi piškoty išla som na záchod ako celkom pomaly v pohode ale určite bude operovať aspom dve tak sa budeš musieť dohodnuť s doktorom kot pojde skor a ranajky dostaneš a možeš ísť domou

elle

pozerala som aj Deed, lenze ona mala o dost vacsie pred ako ja :-( Manzel mi furt hovori ze nie ze si dam bomby a ja sa bojim aby 325 nebolo malo :-/

elle

bittersweet, dakujem ti, pozerala som tvoje foto a mas taky isty zaklad ako ja, teda jednotky, no lenze ja mam 176cm, 58kg, pod prsiami 78cm, si spokojna, ci sla by si do vacsich? Inak dobre odveci ze ked ti chirurg nevidi do hlavy, nemoze vediet po com tuzim :-/