Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Majka1910

asi máš pravdu, nebudem sa už tým viacej zapodievať a trápiť :D

ja mám 390ml, ale ja som doosť vysoká, takže na mne sa to stratí :D zatiaľ sa mi moje zdajú akurát, som spokojná, no pokiaľ neodpuchnú a nezvyknem si na ne, takže určite sa mi potom bude máliť ako každej z nás :D podľa mňa ich máš pekné a na tvojej postave vyznejú. ja fotky "po" ešte nemám, prska sú ešte dosť poprelepované, takže fotky dám až potom.

Majka1910

Silia
Ja si myslím že nemusíš byť sklamaná z toho že ju nemáš. Podľa mňa to nedáva kazdy doktor a úplne stačí že máš tie nálepky nalepene na papieru od doktora. Toto je len taká obyčajná karticka, kde doktor napísal moje a jeho meno, kontakt a, že sú pod svalom a nalepil tie kartičky. Čiže ono to je to isté ako máš ty veľký papier len v menšom ;).
S prisiami som spokojná aj ked po čase sa mi zdajú malé, ale zas ked si spomeniem čo som mala predtym... :D.
Ty si spokojná? Akú veľkosť máš? Neni som pri počítači tak nemôžem ani fotky pozrieť, ale večer určite popozeram ;)
Tak nebuď smutná, podľa mňa je v pohode že kartičku nemáš a máš len papier

kosta123

Ahojte dievčatá,dnes mám konzultáciu v Púchove u DR.OČENÁŚA, táák sa teším ako keby som už išla na Opku :D :D

silia

Majka1910

ahoj...ďakujem za info,no nepotešila si ma :( ja som bola v chirmede a dostala som na lekárskej správe nalepené dve nálepky ES. ty máš aj tie nálepky aj kartičku? neviem, čo mám teraz robiť :( cítim sa ako blbec, neviem, čo si mám teraz o tom myslieť..toľko peňazí a to mám ešte žobrať o nejakú kartičku, ktorú mi mali dať automaticky?? :(
ináč prska máš pekné :D si spokojná? a môžem vedieť, akú veľkosť podprdy nosíš

tomasova

lilabmw
aha,ja som tu postrehla nejaky tvoj prispevok ohladom NR,tak som myslela ze si z okolia...mavame to v NR,ale ked budes chciet tak prid
MERY NR
to by bolo supet,trochu by sme pokecali.