Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zena85

A este otazka, cca kolko krat sa absolvuje konzultacia az kym sa nejde na operaciu ? Za konzultacie sa nieco plati alebo to je uz v cene ?

Dakujem.

M.i.r.u.s6

Zena85
tak je to v celkovej narkoze ano kazda prinasa riziko ale pojdes na predooperacne a zas ak by sme to brali tak ze sa nieco stale nejdeme do toho musis sa naladit ze to chces a nic zle sa nemoze stat:)
tak prve 3dni su dost krute ale kazdym dnom sa to zlepsuje a postupne sa budes zapajat aj okolo domacnosti ako sa ti bude tak a telo dovoli je to individualne
vsetky chceme pekne prsia:)

Zena85

Baby prosim vas, mozete mi napisat nieco o tej narkoze? Chcem ist do toho, tak velmi chcem mat pekne prsia, no bojim sa toho, tej narkozy a tych bolesti po tom ... kolko cca budem odpisana (neschopna nieco urobit, pracovat)? Dakujem moc.

M.i.r.u.s6

Nela7
mas pravdu ani o mne vela ludi nevie ak sa ma niekto v lete spyta ze ty si mala take aj pred tym nevsimla som si tak poviem ako sak co moja vec ale tiez necem to vytrubovat no nie

M.i.r.u.s6

Nela7
presne ako vravis aj ja som to robila pre seba ale ak sa ti necitis dobre alebo v poho tak ani okolie ta tak nemoze vnimat:)ja som uz dlho hovorila raz raz pojdem aj ked toto bolo take neocakavane vravela som manzelovi ze ozaj cem ist do toho vybrala som sa do PO tam som stale obchadzala tabulu plasticka chiru ale tak som tam sla dohodla konzultaciu a o 2 tyzdne som lezala na stole:))a uz je to 5tt jaj takze extravagantna ajajjaja obcas sa vsetky rady nahodime a citime super:)ja mam v sobotu 29 aaaaaaaaaaaaa uz tolko:/

Nela7

M.i.r.u.s6

mam 24 ako som ti uz pisala...no vies keby sem chodia len baby co to maju tiez som uplne vklude, cvaknem sa aj cela!...ale vies ako to je, ja som tiez v galerke 3 tyzdne minimalne a nik nevie ci je to moje foto alebo inej baby :D...ale neboj su to moje prsia, ja by som tu pre nic za nic nestracala cas...ale aj baby maju muzov, frajerov milencov, pri vybere prs to s nimi absolvuju a pozeraju si tiez tieto foto, a chlapi su klebetnejsi nez zenske, zvlast pri 10 pive v krcme, pojdem okolo a pol baru ze ta ma urobene kozyyyyyyyyyy :P by ma asi jeblo! :D ...a podla mna baba ktora ma silikony nerozprava o inej co to ma tiez, lebo po vacsine tiez nechce aby to o nej vedeli...

Nela7

M.i.r.u.s6

no veru Lucia ich ma uz fakt krasne a je vidno, ze uz ich ma dlksie...ja som inak tiez naprv myslela ze ma bude operovat Ocenas, ten ma naozaj pekne prace za sebou...ale zatial nebanujem ze tam bol iny doktor!...no veru to ano, ono je to pekne take extravagantne a ja som casto krat extravagantna tiez ale prsia niesu na rok na dva, takze som pri vybere zohladnovala aj to, tak isto aj to aby to moc nekricalo, prsia som si robila pre seba, pre moj dobry pocit, pre to aby som sa nehanbila v plavkach a nenosila mega push upky a 35 stupnovych horucavam, a nie preto aby si na mna kazdy ukazoval...tak isto sa snazim sportujem, vela beham a s mega dudami by to asi nebolo boh vie co...ale neodsudzujem ani megy, ked sa niekomu pacia preco nie, je to vec nazoru! :-)...kolko mas inak rokov??ja 24

M.i.r.u.s6

Nela7
ty si ozaj maska aj ja mam boky sme take sexi hrusticky no nie??moja kolko mas rokov ak to nie je tajne ty utajena aj ked do gal ma pristup len ten tko toto svetko s nami podstupi ze foto a tak ale mas pravdu nikdy nevies niektore baby aj tvar davaju

M.i.r.u.s6

Nela7
no tak ja som pri detoch cez 20kg ribrala s toho aj strie ale hlavne ze deti zdrave:)a tak tiez sa snazim stale nejak sa urdrziavat dik si ozaj mila aj ja som za prirodzene niektore baby tu maju teda dost bomby ako pekne ale ja cem aby mi ludia pozerali do oci:) take do ruky:)ozaj som na ne zvedava ake budu ked sa usadia mam pocit podla foto ze casom su krajsie a napr tak ako si aj ty pochvalila Luciu tak aj ja som vcera ozaj ich ma peknucke tak ale aj my take budeme mat no nie:)

Nela7

M.i.r.u.s6

vies ja som od pasa hore ok, ale mne to vsetko ide do bokov, zadku a halvne stehien, ale teraz ani neviem preco ani brucho neni moc chude...ja som odfotena len hore, tak aby ma nikto nespoznal vies podla piercingu a tetovania, chapes nikdy nevies kto sem pride a nahodou to uvidi daka zavistliva truba od nas a bude reci...aj retiazky som si dala dolu na fotenie :-)) ja pracujem v utajeni :-)