Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tomaska

ahoj cica...dobre sa mám, dnes ma akosi lavé prsko hnevá a to som si ich už pár týždňov ani necítila,sú ako moje, tak neviem čo sa dnes deje..mám v nom akoby v tom svale také trhanie..baby nemali ste to niektorá? normálne mi tým svalom akoby tikalo, či čo

nanka

Elissa,

ja som tiez uz na 100% rozhodnuta, ze idem do toho. hned prvy junovy tyzden u dr.cervena takze sa samozrejme tesim, ale aj tieto veci co sme nizsie pisali mi samozrejme viria v hlave :)

Nela7

jahodka1584

ahoj akurat kukam foto, krasne prska ti spravili....pocuj ty si po ani nie 2 tyzdnne vsak!??uz zodvihnes normalne ruky ci??

Nela7

angie77

no ty kokos ja ze to do tyzdna zmyzne, ja ked priberiem priberam na stehna azadok a taketo obrovske brucho som este nemala :-(( a to skoro nic nejem

Nela7

ewel007

no ja mam ist uz po tyzdni na stehy, ale uz sa tesim ze ich uvidim a ze si dam konecne normalne sprachu!...a ako dlho si bola po prvej KO, lebo ja som 3 den po a nemozem ani sama vstat z postele :-((

Nela7

misaaa

ahoj ano uz som 3 den po a citim sa ako keby ma presla lokomotiva :-(( ale kadym dnom je to o cosi lepsie...operoval ma ten Caban, ale zatial ho mozem len chvalit...uvidim ake budu prska...kde si bola na dofci?

angie77

Nela7

to brucho sme mali viaceré z nakozy také, pozri si moje prvé fotky po opke v takej čiernej podprde s ružovými kvietkami myslím že to je hned druhá foto po opke..mala som pocit že som tehotná :) sfúklo mi dobre že nie až po 5-6 týždnoch :) takže to je v pohode :)

zoe23

ewel

ako sa dobre číta, ked o nom píšeš pekne, ma to tak utešuje, ze som sa dobre rozhodla :)
Ano, včera som bola- na 10tu ale vzal ma až 10.30 podla poradia :( ale tak mne to nevadilo, aspon som nešla do školy :D:D