Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
vies mam obcho a tam treba obcas zamakat tak potom ked je to dlhsie tak taky pocit akokeby palili ci ako to nazvat joj moja vydrz zajtra budes ako rybka

Nela7

M.i.r.u.s6

palia??to akoze tam kde mas implose ci pazuchy??...lebo mna zatial boli len to dvihanie ruk a ked vstavam a take, priamo prsia ma nebolia alebo to nevnimam este...ty mas manualnu pracu, ci ta to pali aj pri beznych veciach, ked nieco robis v domacnosti atd.?

queen

Quixx
Pre mna bol cisarsky tiež zabijak, to sa nedalo s normálnym pôrodom zrovnat. Ja si tu moku opku pŕs už neviem vybavit, ale nebolo to určite take strašne. Čím viac mám toho za sebou, tým viac som posrata :-)

M.i.r.u.s6

Nela7
ano moja chce to cas ale uvidis uzzata tto das ked sa nahnes nad vanu tak s tou rukou co je lepsia to pomaly das:)
u mna fajn akurat ked viac makam tak ma palia ci ako ale da sa

Nela7

kocky nudim sa tak si pozeram skoro cele galerku...ta "jankamichal" mi uz nechodi??akurat si pozeram jej foto jej sa co stalo s tym prsom?preco to ma take modre a tu dierku?? :(( jej praskol steh alebo??...neviete mi niekto povedat?

Nela7

M.i.r.u.s6

ahojky dik za opytanie, fakt sa to lepsi som rada, no stale to neni ono, neda sa mi vstat z postele, ani vlasy umyt nad umyvadlom este :(( ...uvidim snad to cim skvor pojde...a ty ako??

quixx

queen
pre mna bol jednoznacne horsi cisarsky ako prsia. Tak ale kazda to znasame inac. Po operacii prs som uz treti den behala po vonku.

Majka1910

Rita
ahoj, ty si bola prednedavnom tusim na kontrole po roku. Chcem sa opytat to si sa sama objednavala ci ako? ale asi hej.. a este ty si bola tusim aj na sone, ze? ja by som tiez chcela nech mi tam rovno aj sono spravia.. to sa ako mam potom objednat??
dakujem