Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Queen super. Takze pomalicky sa dostavas do kolaji. Ja som si posunula tu opku aby mi mama pomohla s detmi. Bude ich mat u seba a som teda zvedava kedy zacnem fungovat...

queen

Ivet

Dnes som varila jednoduchy obed, prebalila som posrateho syna (našťastie spolupracoval) a tak motam sa s nimi .... Ale ešte stále sa unavim, alebo má to začne viac boliet ked sa viac hybem, takze medzi tým aj oddychujem.

ewel007

Fufu

Nie este som nebola asi niekedy v maji,teda ak myslis kysku,chystas sa aj tyvk nej? Pisni neake info,lebo uz fakt neviem ku komu ist..:-)

olivka21

Almette
normalne by som osadenstvu povedala,ze je to kazdeho vec,a ze preco by sa zena nemohla citit zenskejsie,ked tam ma namiesto prs dve brusnice.

queen

Almette
Nijako sa nezapajam, nereagujem na take blbe poznámky, max. že to je každého vec. Dokonca aj priamu otázku či ja mám alebo nemám silikony zahram do out-u ... Každého je do toho prd ;-))