Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Iveta84
no tak tie ramienka su dost siroke ale myslim ze nejak peknou satkou ak si ju das zaujimavo sa ti to podari zakamuflovat nem boj na nieco prides:)

Iveta84

Babule, chcem sa spytat. Ta pooperacna podprda, da sa v tom nejak rozumne fungovat co sa tyka obliekania? Konkretne ma zaujima, ze ja idem na opku v lete a dva tyzdne po opke mame v rodine vyznamnu udalost kde sa teda zucastnim, samozrejme opatrne, to chapem. Len ci si dokazem obliect nieco aby som vyzerala normalne...

Kim

Lilka

;) diik, btw ty mas teda dokonalu postavicku, v dobrom ti teraz zavidim;)... nadherne kerky, krasnu pusinku a samoska i tie prsia... dracica si riadna s ked si das este tie bomby no frajer sa z teba zblazni... ta doma moze rovno zamknut:))

Smejko

anatomy 515 VP

question
:), vobec sa nezmenila

angie77

ty si taky dobry anjel tohto fora!:) hm to pradielko sedi rozne, 80 D, niektore i 85 D

angie77

kvet

aj ja mám ten pocit že sa mi zväčšujú od opky ,som rada že nemám len ja ten pocit a že si na tom rovnako :) ďakujem krásne za pochvalu, konečne sa môžeme vytešovat na leto :)

...len keby nám už chcela prísť tá jar, u nás dnes padá z neba ľad babenky moje:(