Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Dakujem zajtra vam pisem..inak dnes mi volala lekarka ze mozno pojdem skor o pol 10 rano mi da vediet...myslite na mna zajtra piseeeeem

Majka1910

Misaaa
Gratulujem, už to máš úspešne za sebou. Musíš už len vydržať tieto prvé dni a potom sa už budeš len vytesovat.
Baby aj vám čo váš to caka tento tyzden držím palce nech všetko dobre dopadne a nech ste čím skôr fit aby ste si mohli už užívať..

Majka1910

Smejo
neboj, určite budeš môcť volať. Ja som sa zobudila dosť skoro po op.- už za dve hodinky ako ma brali na sálu a hneď som volala priateľovi, otcovi aj obidvom sestram :)

smejo251

Misaaa
Supeeeeer tesiiiim sa ..ja sa zajtra hlasim len ten odchod z domu od deti juj amen toto bude pre mna :-(((

jahodka1584

Dievcata,
Ja som 7 tt po opke, a prsia su uz teraz ako moje. Prve 3 ttboli tazsie, ale potom sa to prevalilo. Takze treba mysliet pozitivne a vsetko bude ok. A nestresovat sa zbytocne tym, co nie je. A dievcatam, ktore maju komplikacie drzim palce na rychle zotavenie...

Susy1982

Luca123

mam okruhle a mam ich len 11tyzdnov,miminko sa mi narodilo pred 11 rokmi a kojila som ho rok ,no a a az teraz po takom case som si nechala urobit prsia,dik za kompliment...

zoe23

Luca123

idem do NR k Mladekovi a nie ja nič neobjednavam-chvalabohu, doki vsetko zabezpeči :) som rada ze nemam stres este aj z objednavania implosov.
No mas pravdu na tej foto ta asymetria ani nie je vidno, dala som "najschopnejsiu"foto, lebo som nevedela jak to v galerke vyzera, ale ked budem po, tak mozno poslem aj foto pred,kde vidno riadne asymetriu.Inak pokial som sa neodfotila som žila v blaženej nevedomosti-nikdy som si tu asymetriu nevsimla a to sa kazdy den vidim v zrkadle ked idem do sprchy ale lekari to videli uplne hned!Dokonca Mladek este aj skoliozu riesil :)
No tak ty to uz mas blíízučko,menila by som keby som mohla :) Ale ty ich budes mat fakt pekne, za to by som aj ruku do ohna dala,tak som o tom presvedcena!