Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Luca, jasne ze sa napapas! ranajky boli, aj ked teda sladke z bielej muky, co je pre mna ako za trest :)
neboj, aj pomedzi to ked si hladna donesu ti piskotky, tie sa lahko daju jest aj s nemoznymi rukami
aj ked najskor som si nevedela ani do ust dociahnut :)

Luca123

All

baby prosim vas,tie co ste boli vo ZV. Ja idem rano na 9.00 na opku a paj tam buden cely den do 8 rana. Buden mat len ranajky ci aj obed alebo veceru? Ja som hlados bez ranajok a aj niektore ste spominali,ze po narkoze ste boli strasne hladne.:)

smejo251

Babiky chcem sa opytat mam 17 den po opke a mam pod prsiami modrinky mam si na to davat lioton?ja jazvy si davam framikoin a dnes zacinam davat ten silikonovy krem co mi dali.nemam prelepovat iba davat stvorcek gazy.dokedy mam davat tie stvorceky neviete mi poradit?a este sa chcem opytat to sa mozem osprchovat normalne vsade sprchovacim nevadi to jazvam?
Inak mam chrasty tam kde vytiahli dreny to nevadi?a na prsiach koza je strasne sucha a supe sa mi to mam niecim natierat ci to j skoro?
Dakhjem

BritneyBitch

Sandrine7

Aj ty si bola fanynkou lredtym bombshell a teraz add 2 cups od VS? ;-)

Musim ti povedať, ze mas krasne urobene prsicka a ze len260ml.. fuuha. Normalne tersz uvazujem ci nebudu moje potom moc velke... lebo vvýšku a vahu mame rovnaku, len pod prsiami mam viac o 8cm ako ty.
Zaujimave, ze kaZdej urobi hoc aj rovnaky implos uplne iny dekolt.
Mozem sa ta este opytat, odkial.mas tie chutne ciedne a biele plavky, v ktorých si sa fotila po opke?

queen

Kvet11
Nie prve som si nenatierala ani nelepila. Vystrihol mi ich, nebolelo to. Dnes by som chcela poslať aj fotky ...

Susy1982

Mirus
ten liotin je spomedzi heparinovych kremov najsilnejsi co sa tzka koncentracie heparinu v kreme cize najucinnejsi,lioton nie len na modriny a opuchy ale aj na pourazove a poopercne zranene tkaniva,jeho posobenim sa uvolnuju tkaniva a predchadza sa zatvrdnutiam a hrckam a...bla bla

kvet11

queen

tak dúfam že tieto jazvy sa ti spravia pekne. aj si si ich niečim po prvej opke natierala?

ja som ich po opke mala pekné tenučké len také čiarky a asi po dvoch mesiacoch sa mi trošičku roztiahli ale možno to bude aj kvôli práci ja mám stále ruky hore tak môže to byť aj tým....

a kedy ideš ukazať tie jazvy lekárovi ?