Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Question dakujem :) pozerala som na ich stranke a teda dve sa mi tam pacia, musim napisat doktorovi a opytat sa na to.

Silvia2903

Ahojte. Dievčatá čo už ste dlhšie po opke, ako dlho trvá, kým sa sa prsia uvolnia natoľko, aby sa dal urobiť dekolt? Ja som tri týždne po a už odpuchli a dajú sa dať trošku k sebe, ale nie moc. Ďakujem.

question

iveta84
jasne chapem, ano on dava tie so suchym zipsom, ja mam tu jemnejsiu:)sice ziadne vystrihy, ale podprdu nie je vidno vobec ani pod trickom....urcite by som odporucala kupit aj tu jemnejsiu na leto..alebo sa rovno spytaj dokiho...

Iveta84

To ma len napadlo ze ja budem v lete a videla som ze su pooperacne aj take jemnejsie. Bo od Mladeka su hore suche zipsy a je taka "mohutna".

question

iveta,

preco si chces podprdu kupit sama, ved nevies spravnu velkost, ci??
alebo ju chces ako druhu??

queen, prsia mas krasne,.. fakt...