Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Arara

teraz si ma inak pobavila tym linkom madonny....presne tak som vyzerala aj ja :))) uz ez toho pasu je to lepsie....:)

Luca123

question

dakujem moja, som rada,ze sa pacia. Naozaj som necekala,ze budu take pekne hned teraz. Pocitala som tie dva mesiace este, ze sa musim troska tesit az pak....ale prekvapili :)
Mam trosku zospodu prs tak k bokom ale malinke....neviem, mam odfotit?
Premyslala som nad tym pasom, ze ho dam pre istotu ale aj priatel povedal,ze Dr. ma pravdu a ze zatial by ich tiez uz netlacil dole...tak ho asi nebudem davat.
SKor ma hneva to, ze mi stale trpne ruka a vcera som na to zabudla...len mam na tom prde este opuch, tak neviem ci to je tym...
hrozne ma ramena bolia z toho drzania tela akoby ich mam aj prechladnute....

Stela77

Arara
flector je na predpis,predpisal mi ho Dr pri prepustani, na spanie si davam sanval, to mi dala obvodna,vraj nie je navykovy ked si ho das raz za cas,inak ja som proti tabletkam,ale toto by som bez nich asi nezvladla