Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Monikasss

Mne sestricka zdoraznovala, ze ho mat nemozem, ze ma nebudu operovat.. som zvedava, ako nakoniec dopadnem.. len fakt teraz netusim, co s tym.. ;(

Cruela

bianka 77
Aj ja riešim to isté od konzultácie a taktiež mi z toho už šibe ... strašne sa bojím že budú zbytočne veĺké a môj muž taktiež ťuká po čele že som už 3 hod na nete . Ale vidím že to je asi normálne s touto fázou prejde každá.
termín mám 3.okt.

monikasss

bibi13

ja som bola operovaná 4 deň menštruácie a jedna fitnesska čo bola so mnou na izbe bola v deň menštruácie, len sme si proste dali tampony a dali nám také jednorázové nohavičky a bolo...... Neviem prečo niektorí fúkajú aj na studené, veď sú ženy ktoré majú menzes hocijako a museli by čakať aj polroka aby im vôbec vyšiel termín v deň keď ho nemajú.

vikusik99

ketrinka
dakujem pekne:)..ale, mne sa tvoje prsia este aj pred opkou pacili...:-)..ale, samozrejme po opke je to tip-top:)..kraaaasne mas tie prsia!:)

Ketrinka

Vikusik 99

pozrela som a nemas dovod sa hanbit, su aj horsie prsia a tvoje to teda nie su.
Nevyzeraju ako vykojene, pozri si moje padaky pokreslene uz v den opky :-)

Milatka4

aky budes mat implos, velkost a kto ta bude operovat?
Tiez chapem, ze neches modelaciu, ani ja som nechela, len potom mi do tych vytahanych odkojenych musel dat velky implantat, aby mi to kozu vyplnilo. No po 2.dietati si dam uz aj modelaciu a viac by som chcela gulaty implos kvoli vyplni hore, no ja som teraz spokojna s vysledkom a tesim sa na leto a trojuholnikove plavky :-)

Nena1

baby, na ľavej strane tohto fóra je možnosť "vyhľadávanie" Tak to využívajte! Uľahčí Vám to hľadať pre Vás konkrétne informácie.
Tak a to je na dnes už naozaj všetko. Čaute :-)