Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

ALL OF YOU PLEASE HELP!!

Citili ste si krátko po operacii implantaty v sebe? Ked lezim a urobim rukou nejaký pohyb (chcela som so odhrnut vlasy alebo posunut vankus) raz v jednom a potom v druhom sa ozvalo: ZBLNK!! Taky zvuk, ako ked sa Vam vysmykne mokre mydlo z rúk.
Neviete, co to znamena? Nemoze to byt zly priznak niecoho??
Velmi sa bojim :-(

BritneyBitch

Titten dobre ranko,

Som rada, ze sa mas uz lepsie! V akej polohe si spala? ja som mala hroznú noc, zaspala som az po tabletke, velmi ma bolel chrbat.

Baby ako spavate? Da sa Vam spat s vankusmi pod cbrbtom? Ja sa stale chcem pretocit na bok...

Titten

Prva noc super, spala som vyborne aj bez nejakych liekov na spanie.
uz mi neni blivno, snad dnes nieco zjem
prska trochu svaly citim v podpazi najme, mam ale rez v podprsnikovej ryhe.
inak fajn, bradavky normalne citlive na dotyk cez podprdu.
to este znecitlivie?

bianka77

vikusik99

budem rada ked potom napises ako ste to spolu zvladli.... :)
Ja som planovala 1.tyzden sestru,druhy manzel dovolenku...tak uvidime....

bianka77

elissa
skoda ze ides az tak neskoro...mohli sme byt spolu na izbe a vzajomne sa podporovat :)
Ty si aj skusala rozne velkosti? To mne povedal jednu a bodka. Skoda mala som sa viac pytat...mali sme spolocnu temu,spolocnych "znamych" tak som s nim riesila hovadiny a nie toto :)Ale ja uvazujem, ze pojdem este raz na konzultaciu...tak mesiac pred op....to bude akurat 6mes.od kojenia...tak sa len uistit ci to plati....velkost a tak.
Ty si chcela anatomicke?

Titten

len takto pekne informuj a dokumnetuj :)
Super drzim palce nech je to vsetko OK.

Martina210

Luca123

No to s tým opalovanim by aj mňa zaujímalo.Ideme na dovolenku k moru presne ked budem 3 mesiace po.Tak dúfam že budem ok.Ale to sa este opytam dokiho na kontrole.

usko1us

titten
ty si blázon :-) takto priamo "akčne" to tu snáď ešte nikto neopisoval. Držím palce nech to čo najskôr prejde!!

Titten

Zas som zvracala, tak mi sestricka dopichla proti vracacke. Bolesti su v pohode ale ak kvoli eliminacii zapalu si budem lieky pytat.
dufam, z vracacky prestanu este som nic ani nejedla a tekutiny idu von

prsa som zbadala v zrkadle v pooperacnej, dost veeelke su