Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Assablooy
Ahoj.nemusis sa bat vsetko bude urcite v poriadku.vsetky sme sa bali a uz sme v pohodicke.budes pekna ceculka...ak by si malla nejake otazky baby ti tu radi poradia.

Majka1910

baby prosim vas, k doktorovi Cervenovi do BB sa da ist na kontrolu iba v piatok? Lebo piatky mi to vobec nevychadza.. :(

Silvia2903

Vikusikk99
teším sa, že všetko je v poriadku, dlhšie si nepísala:-)
takže kontrola tri mesiace od opky? aj ty máš mať prelepené jazvy do kontroly?

vikusik99

caute kocky..dnes mam 15 dni po opke a stehy konecne vonku...citim sa super.Prsia vyzeraju super:).Poslala som fotku do galerky...fotena je pred par dnami...dnes su prsia este krajsie, sa mi zda:)...Kockam, ktore maju pred opkou, drzim silno prsty:)..Je to uzasny pocit!:)

MirusQa555

so.nickaa

No mne povedal ze tak okolo 350-375ml a dohodli sme sa na 375,ale aj ja by som chcela vatsie.Vies to zavisi od toho aky mas hrudnik a tak a aku hrubu a kolko koze mas,od toho to asi zavisi najviac.Lebo mne povedal ze mat tenku kozu a preto mi viac neodporuca,pretoze potom by mi ten imlantat bolo citit.

bibi13

Vanes

Mas recht, boli to.. ;))) ale skorej by som povedala, ze fakt dooost neprijemne.. a to ma to odlepovanie caka zase..uf..ale doktor sa snazi ich dat dole co najsetrnejsie..

bibi13

Matulka

Ja uz zacinam mat pocit, ze som nebola na opke.. preto sa mi stane, ze spravim prudsi pohyb, zaboli, spamatam sa a zase chodim ako robot.. na decka som uz sama, tak ked idu spat, zaspim ako drevo a vecer detto.. len zacinam strasne zavidiet manzelovi, ze moze lezat na boku..;)

Viktoria

Gratulujeem.. den odo dna bude lepsie a lepsie.. ;)

menndy

qiuxx

dakujem krasne..:) samozrejme ked budem moct hned dam vediet...

no praveze neviem ktora pojdem pretoze este jedna kocka ma byt v ten isty cas tiez na klinike tak neviem.. ale to je uz detail.:) hlaven nech vsetko dobre dopadne.:)

quixx

menndy
na zajtra Ti prajem vsetko dobre a potom ocakavam info ako to prebiehalo, kolkata si isla na salu. Proste vsetky podrobnosti.
Dobre sa vyspinkaj. Silno budem mysliet na Teba.
Mna to caka 18.6.v Novamede a tiez mam prist na 7:45 a bolo mi povedane,ze pojdem prva.