Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

nena1,
mas uplne v pohode tie jazvy, lenze ja som bola pred mesiacom na vyberani hrudky - upchata mazova zlaza a ta jazva ako mi vyzera, to je des. Doktor tiez ked to videl tak sa moc netvaril, ze radsej spodom teda...ale zvazujem este stale, lebo podvihnut bradavku by mi neuskodilo...

solnicka1

mamita,
a jazva okolo bradavky ti ako teraz vyzera? Lebo dr. zvazoval bradavkou alebo zo spodu ale ja som sa bala jazvy na bradavke. A mas pod svalom alebo pod zlazou?

so.nickaa

ivetka58

tak to mas super ze sa ti tak pekne hoja jazvy, snad aj bodky z drenov zmiznu rychlo:)

mamita

a je to velmi viditelne? neskusala si si ich niecim natierat? alebo ozarovat biolampou?

mamita

so.nicka
Ja som bola na opke koncom januára a jazvy po drenoch sa hojili najdlhšie...dokonca ešte aj teraz ich sem tam cítim...ostali mi tam také tmavé bodky a niekedy ma to trochu pobolieva....

ivetka58

so.nickaa

ja som po opke 4ty tyzden a jazvy po drenoch nemam,len bodky.Mne davali samovstrebavacie stehy tak som nebola ani vyberat.Po 10 dnoch som isla na prelep a 14 den som sa mohla osprchovat cela a zlepit si naplaste.Prvy tyzden som si pod sprchou prsia drzala aby nahodou nespadli,zdali sa mi velmi tazke :)).Mastim si bio olejom jazvy a su krasne bez chrast.

ivetka58

Ahoj dievcata,ja som 3 tyzdne po operacii,stale som doma snazim sa nenamahat,vo stvrtok idem na kontrolu a dufam ze bude vsetko ok.Nebola som operovana na sk ale v zahranici, dreny som mala len 5 hod po opke a isla som domov ;)Napiste mi ake su vase pocity 3-4 tyznde po ,ci mate stale pocit tlaku ,svrbia vas.Ja mam slabe pichanie obcasne svrbenie tlaky ,mozno sa moc sledujem :)

so.nickaa

Jany7543

Tak to som velmi rada ze sa ti takto dari, bez komplikacii a ze uz ani neboli:)
Ja sa mam tiez dobre, dneska je to akurat tyzden od opky, cez den neboli, len troska tlak ale nadranom a rano ako vstavam tak poriadny tlak mam na hrudniku..asi by som este nemala spavat uplne vodorovne lebo vtedy to normalne ze boli.. Vcera som inak kukala to co mam prelepene a ako sa mi zacali hojit tie dierky od drenov tak sa prilepili na tu gazu a bohuzial sa chrasta odtrhla cize ich mam zas akoby cerstve:(( bojim sa, dufam ze sa to zahoji. Inak modriny nemam ani ja vobec. Dneska ze sa mozem cela osprchovat komplet tak som zvedava ci sa odvazim, bojim sa aby to zle nepadlo tym ranam od drenov a jazvam. Inak uz za tyzden mozes zacat nosit podprsenku ak dobre pocitam..to mas ake super:)

Jany7543

so.nickaa

Ahoj ako sa máš ? Ako prebieha liečenie ? ja mám dneska 3 týždne od opky a jazvy od drenov sa pekne hoja ale jazvy pod prsiami mám ešte prelepené tými silikonovými páskami čo mi Mládek po vybratí stehov prelepil a to mám mať 10dní takže potom sa až kuknem na jazvičky a dám ti vedieť .... :) JA sa mám inak fajn , bolí čím ďalej tým menej, len rána sú stále také stuhnuté kým sa rozhýbem .... ale cez deň je to už ok , pomaly aj zabúdam že som bola na opke .... :)))