Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

quixx,

s telkou v novamede je to tak, ze po prebudeni si na izbe, kde nie je televizor (ale to si este dost mimo). Potom k veceru ta prevezu do inej izby s televizorom a tam si az do nasledujuceho dna.

nanka

Martina210, nellyy,

verim vam, ze sa cudujete,ze sa najdeme aj take, ktore sa netesime z novych prs, ale je to zial tak. budte radi, ze vy sa z nich dokazete tesit. napisala som sem svoje pravdive pocity, ktore mam a trapia ma velmi. ze si dam urobit prsia som sa nerozhodla zo dna na den, cakala som na opku rok, co bolo dost casu na zvazenie vsetkeho. napriek tomu som sa dostala do takejto situacie. a este Martina210 pisala, ci sme si neskusali vypchavat podprsenky pred opkou a tak podobne. jasne, ze som skusala, ale je ine ked si vypchas podprsenku a vecer zo seba vsetko zhodis, ako ked zrazu to mas v sebe "napchate" (nic v zlom) a uz sa s tym neda nic :(

assaabloy

quixx
ahoj,ja si davam zvacsit prsia a deti som este nemala. uz som sa tu niekolkokrat pytala zien nato, ci sa to nejako zmeni po tehotenstve. na google som precitala, ze ak je implantat pod svalom tak je dost mozne, ze sa prsniky nezmenia. tak uz len dufam, ze to takto bude. ale som zvedava aj na tvoj nazor kedze mas s tym skusenost. ak mas chvilku cas prosim napis. dakujem :)

mamita

So.nicka
Nie jazvy po drenoch nie sú veľmi viditeľné...vidim ich ja pretože viem že tam sú....sú to také tmavé kolieska.....natierala som si ich kokosovy olejom......jazvy okolo bradaviek sú celkom fajn dobre sa to hojilo....bala som sa ako to bude vyzerať lebo kočky tu moc nemajú fotky jaziev po dlhšej dobe ale som prijemne prekvapená.....pridam foto do galerky ak chceš ták sa mrkni...implantaty mám vložené pod sval a spodok čiastočne pod zlazu,...vraj je to vždy tak.....
nena1
áno máme rovnakého chirurga....podprdy nosím 75E,F ále sadne mi aj 80 D záleží od strihu podprdy...Prsia sa mi nejak nezmensili ale zmakli a klesli takže tvarovo sú podľa mňa úplne iné ako po opke...

quixx

Dakujem Vam za podporu.
Potom sa budem hlasit.
Ivetka nemam ziadne problemy len po dvoch detoch to uz nieje to co to bolo a su pod zlazou.
Susy
budem mat 450 ml VP ES.
Velkosti som sa pri prvej op nebala, ale nechcel mi dat doktor vacsie koli tomu, ze som nemala este deti. Teraz som mu vdacna, ze nedal vacsie pod zlazu. To by som ich mala asi este nizsie. Mam ich uz desat rokov tak najvyssi cas vymenit :-).
Ahojte a potom sa oyvem.
S tou TV ste ma nepotesili :-(

smejo251

Romi
Podla mna to baby tak nemysleli ako to vyznelo....kazda jedna z nas to preziva inak...ja sama som sa mojho bloku v hlave po opke zlakla a bala sa ci to bude dobre..nastastie je to ok.ale viem ze to nemate lahke a nezavidim vam...ja som sa pred zakrokom pytala lekarky ze keby som si to potom chcela dat von z akychkolvek pricin ako to bude a vobec nebola vyjavena...odpovedala mi ze to nebude pekne a ze bude potrebnna korekcia ale hned ma zacala upokojovat ze to bude super a ze urcite bude vsetko ok.mozno to je aj o lekaroch a okoli....
Skus si vsimat okolie a neriesit saba mozno to nejak v hlave prejde,telo i mysel si zvykne a ty budes opat v pohodicke.
Prajem ti to a prajem aj to aby sa zleho pocitu zbavila co najskor a mne sa tvoje prsicka pacia podla mna tu tip top akurat k tebe...vyzeraju prirodzene...;-) tak vsetko dobre a kludne pis ako si dopadla aj ake mas pocity...myslim ze forum je aj o negativnych aj pozitivnych pocitoch,nech baby co su len cakatelky vedia co vsetko sa moze stat.

assaabloy

ivetka58
vobec neviem co je lepsie ci rezy pod prsnikmi ci pod pazuchou. iba tak to navrhol lekar. a ze si si dala vacsie implantaty, urcite lepsie, vela zien tu z fora pise, ze mohli dat vacsie a vraj mnoho znich sa do roka vracaju na operaciu na zvacsenie. moju velkost voobec netusim aka bude, ale lepsie mat nejake nez ziadne, takze pokazit sa to urcite neda nicim :) ak budes mat fotku potom pozriem :)

ivetka58

assaabloy
dik,ked sa pofotim poslem ,pred nemam tu v pc tak to dam potom naraz:)))Ja mam rez pod prsiami ,neviem ci by som si dala pod pazuchu,asi by som sa bala pouzivat potom ruky.chcela som implantat 340 ale ma prehovoril lekar na 365 za co mu musim podakovat,dufam ze sa nezmensia

assaabloy

ivetka58
vyborne to mas aj ty ak bola taka moznost najst odbornika, a hned si bola doma, mozno to bolo aj takto dobre. ja som v zivote nemala narkozu. strasne sa bojim..ale radsej nato nemyslim, neriesim. pojdem do toho a bude to fajn. ak by si chcela dat fotku do galerie, posli ju na galeria@zoznam.sk ako ja a kazda z nas.tiez ked chcem pozriet na urcity nick na mi nevyhlada cez vyhladavac, tak musim tam napisat ako sa to robi, nech nehladam cele hodiny urcity nick.
Po takom kratkom case myslim ze to mas v pohode a vsetko sa zahoji, no chcela som sa ta opytat, ci si mala rezy pod prsiami, ci pod pazuchou?? mne budu robit pod pazuchou, gulate implantaty a teda aj rozlicne velkosti.

Elissa

Bianka77, Kosta123 a Solnicka1

Dakujem dievcata, utvrdili ste ma v tom, ze doktor vie, co navrhuje. Ostanem pri 410 ml, VP, anatomy. Tak, ako sme hovorili na konzultacii. Vzhladom na moju 'vazbu', to nebude posobit umelo. Bola som u 2 roznych doktorov, obidvaja navrhli anatomy 370 az 410. S tym, ze dr. Cerven vsadil na ten vyssi objem, dr. Trska skor uprednostnil tie mensie s tym, ze uvidi priamo na sale, ktore sa viac hodia. Osobne sa mi pacia vacsie prsia, ale hlavne prirodzene posobiace. Hadam nepride dalsia dilema :-D