Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Matulka 23
ahoj.to mas 295ml,nie 395 ml ako je uvedene v galere,vsak..?pozeram prave tvoje fotky,nadherne prsia mas. ako si sa prosim Ta starala o jazvy?aj tie mas pekne zahojene..

bianka77

hankab
a ty ides kam? Ja mam ES,ale co som pozeral sirka je 12,5cm,vyska 12cm a projekcia 4,9cm..takze by to mohlo byt take priblizne rovnake....presne to co ty chcem aj ja...tak dufam ze to tak bude. Aj ja uvazujem, ze sa ho este spytam na tie mensie,tiez su to 270ml,ale si pomysli, ze mi sibe :))))

bianka77

Matulka23

dakujem ti pekne.Ja mam 168 cm a 50 kg,podp prsiami takych 72cm.Takze by sa to mohlo podobat tomu tvojmu vysledku :) Co ma teda tesi :)
Len nechapem preco ja 70C...to tu riesim stale,nevsimaj si ma :D trochu mi uz pere.......

Matulka23

viktoria21

ahojky :) oproti tomu ako som ich mala na začiatku ako kameň tak ich mám už o dosť mäkšie pekne sa s nimi dá už hýbať :)ale ja som aj predtým mala pevné také ,,tvrdšie,, takže neviem či mi ešte zmäknú :) ja som bola na dvoch kontrolách zatiaľ- 6 deň po opke všetko mi dal dole (náplaste) len podprdu mi nechal a potom na 18 deň po opke a to mi povedal, že už môžem striedať športovú podprdu, každá to má úplne inak :) na ďalšiu idem po dvoch mesiacoch koncom augusta pred dovolenkou :) ty si ešte krátko musíš vydržať :) ja som si ich vôbec nevšímala nesledovala snažila som sa na to nemyslieť a úplne všetko v porádečku :)

skoricka
ďakujem, potešila si ma :)

Matulka23

bibi13

no stále pracujem a keď mám voľno tak furt niekde lietam výlety a tak :) áno tak super,vyzerajú pekne teším sa na nové fotečky :) mne tiež ešte zabolia, keď sa celou váhou opriem o ruky napr.pri vstavaní zabúdam sa :) a po noci, keď vstanem tak cítim ešte taký jemný tlak, ale to po dvoch minútkach prejde ani no už nevnímam, ty máš ešte tlaky? s tým mobilom to poznám :D stalo sa mi to tiež :D

bianka77

som maličká mám 162cm, 52kg, pod prsiami 70cm pooperačnú podprdu neviem akú som mala ten papierik mi hneď priateľ odstrihol, bo ma to tam škrapkalo, ale myslím že B 70.... budeš mať značku Mentor?