Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

Assaabloy

Tak uz sa musis rozhodnut sama,ale ja som bola spokojnaa;))
A myslim ze su tu aj baby co boli po kojeni a treba potom menit silikony,vies predsa sa ti ten tvar prsnilov o dost zmeni;))
Deturence su poriadny savci;))

MirusQa555

Jany7543

Ahoj a dakujem;))
Ale bolesti uz nemam som uplne v poho ako keby som ani na opke nebola,tak som velmi rada.

michala1212

assaabloy

no ved uvidim, zvazujem vsetky moznosti, hlavne asi pockam na tu Cervenovu sukromnu kliniku, ktovie kde si ju chce otvorit a podla toho sa rozhodnem. v septembri som objednana na kontrolu,tak uvidim co mi povedia

assaabloy

michala1212
tak ja som bola stastna ze som sa dostala do BB a to priletim zo zahranicia a som z michaloviec, takze sa vela nacestujem. no MirusQa555 prave po operacii mi povedala kde bola operovana a kolko platila. je tam skutocne velky rozdiel a dufam, ze lekar odbornik rovnako dobry, aspon ona je s nim velmi spokojna. Ja som mu hned do Kosic napisala a vsetko je vybavene. ak by som bola v tvojej situacii, tak do kosic by som isla, ak hladas teda nieco lacnejsie, pretoze tu ide o dost velku sumu. vychod predsalen este je lacnejsi nez zapad. inak v BB pri panovi Cervenovi mnozstvo spokojnych zien tiez, no uz je to o cosi drahsie, ajktak vsak nie az tak drahe. minule jedna baba pisala, ze na zapade pod 3tis eur je tiez problem zohnat..tak dufam, ze nieco najde. zase az tak casto tam netreba ist na kontrolu, no neviem zvazit tvoje moznosti ci situaciu. dufam, ze nieco dobre vymyslis ;)

michala1212

assaabloy

no ja som tiez pozerala ine kliniky,no z LM mam do KE daleko,
myslela som na Poprad,no v Medicore ma odbili,ze maju plno a tam je to drahsie ako BB a ine klinky neviem najst ziadnu recenziu

assaabloy

michala1212
Jej si ma potesila :)
no na 34rokov nemam este deti a zatial ani v plane, niekedy obcas zivot zamiesa karty..no aspon si dam urobit silikony.
u tohto lekara vsak o takmer 700eur menej ako v BB a mam to do kosic blizsie :)