Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Iveta84
to je vrch z plaviek New Yorker. Ja som sa fotila ja blázen v kabínkach, ale kúpila som si len poslednú tigrovanú podprdu. Teraz nosím (po 2 mesiacoch) 75D Jupííí :-))

Iveta84

Inak babule, vsetky co sa na to chystate... Nebojte sa. Kazda sme jedinecna aj co sa tyka prahu bolesti. Mozno prave vy to budete znasat vyborne a preto nemajte strach. Sama za seba mozem povedat ze sa to da prezit dost v pohode, nejaka bolest tam samozrejme je, ale zvladnete! U mna bol najhorsi prvy den, narkozu som znasala tazsie, potom uz vsetko dost dobre. Este aj sestricky s doktorom mi vraveli, ze to znasam moc dobre. Asi preto ze na tento den som tak velmi cakala a moc sa tesila :) to iste prajem aj vam. A ak to aj budete znasat horsie, je to len na chvilku a kratko. Kazdym dnom bude lepsie. Tie prska za to stoja :)