Prílis malo energie

Príspevok v téme: Prílis malo energie
leeela5

neviete mi poradit nejaky legalny stimulant okrem kavy, cajikov a guarany na dodanie energie? pretoze ani 10 hodin spanku mi akosi nestaci a neviem sa prinutit k normalnemu fungovaniu a take veci ako kava, cajicky a guarana mi nepomahaju... a spanku mam tiez dost, ale mam narocnu skolu, dost fyzickej aktivity a jednoducho uz nevladzem, potrebujem nieco, co by ma poriadne nakoplo. diky za radu

Lennyx

skus kombinaciu esencie energia bio-bachovky a tiež energia roll on ... Ono by ta to malo nakopnut ... Mne to sadlo

Ipsik

Keď chceš mať veľa energie, ako sa hovorí za trinástich, tak by si mala striedať aktivity. Ak sa učíš celý deň trebárs, tak potom ísť aspoň na hodinu do prírody. Keď budeš robiť monotónne, stále to isté dookola, tak isto nebudeš dosť vitálna.

stanoo

mne pomohlo Regulatpro® Bio od Dr. Niedermaier, bol som v kuse unaveny, ledva som v praci vydrzal toto ma postalilo na nohy treba skusit mozno pomoze

LIFFE

Ja ani neviem ze co mi je len sa citim byt unaveni a bez energie ale len by som pil a pil vodu co to je somnou ???? .....

lukatina

mas vystaveny organizmus treba mu dopriat oddych relax a nie ho hnat do extremu to telo ti dava najavo aby si polavil.