Prílis malo energie

Príspevok v téme: Prílis malo energie
leeela5

neviete mi poradit nejaky legalny stimulant okrem kavy, cajikov a guarany na dodanie energie? pretoze ani 10 hodin spanku mi akosi nestaci a neviem sa prinutit k normalnemu fungovaniu a take veci ako kava, cajicky a guarana mi nepomahaju... a spanku mam tiez dost, ale mam narocnu skolu, dost fyzickej aktivity a jednoducho uz nevladzem, potrebujem nieco, co by ma poriadne nakoplo. diky za radu

michael067

Podvrdzujem že DRASTICKÉ zredukovanie príjmu bieleho pečiva, cukru, muky a tukov mi ako jedine pomohlo.
Pozor prvé zhruba 2-3 týždne sa budeš cítiť slabý pretože budeš príjmať menej cukru ako si bol navyknutý (je to niečo ako droga a to doslova). No ak vydržíš tie 2-3 týždne potom pocítiš ten úžasný pocit budeš plný energie bude sa ti chcieť behať aj pri čnostiach kde to nie je potrebné. Základ je nevráti´t sa potom k strave akú si mal predtým

pata64

ja mam tetaniu to je svalova slabost a beriem D3 v tekutej forme, je z olejnatych ryb, mne sa to zlepsilo, vyskusaj, mam ho z vitarian. sk

zuzic

ked som moc upravila stravu teda vlastne som prestala jest vtedy som nemala energiu ale sak to je logicke:) to tvoj pripad asi neni...
a neboj raz si cas na lekarov urcite najdes len skoda ze potom uz bude neskoro...

Help

leeela- nemas cas na lekarov??
Tak si chod pozriet pre istotu aj krematorium.
Nech vies do coho pojdes ak sa tak budes k vsetkemu spravat.

omega-3

prísun omega-3 mastných kyselín - mne pomáhajú pomleté ľanové semienka, konzervované v mede a potom rozmiešané v akomkoľvek jogurte

leeela5

no ved, ja som maximalne tych sest hodin naspala a za posledny tyzden spim ako odusu akoby som chcela vsetko dohnat tak uvidim co pomoze, cajiky mi tiez nepomahaju :D ale moze to byt aj stitna zlaza alebo co ne? len vobec nemam cas na lekarov :(

jancecka

ja nemám energiu keď spím viac ako 8 hodín, takže len 8 hodín spávam, ani o minútu viac, lebo potom som nemožná, oťapená,a ak sa cítim príliš unavená počas dňa, tak na 5 minút vypnem, zavrem oči,a na nič nemyslím a pomôže mi to, kávu nepijem, čaje mi nepomáhajú. Takže asi menej spánku treba