Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom

Príspevok v téme: Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom
dobrý

Ako nebyť dobrým chlapcom? Áno, dobre čítate.To presne sa pýtam.Ako v sebe zahnať pocity a spravanie vo vzťahoch tipu :,, Netráp sa mi zlato, ja viem,že si to tak nechcela" alebo :,, Nehnevám sa na teba zato, veď to nič" alebo :,, Ľubim ťa takú aká si, inú ťa nechcem" Týmto príspevkom sa chcem trochu odraziť od jedného článku tu na diva.sk , kde som sa dočítal, že "dobré typy chlapcov" odpudzujú ženy. Vo vzťahoch sa mi zatial moc nedarí, predchádzajúce nevyšli, a teraz je v troskách další a to len kvôli tomu,lebo ja som ten dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci a starostlivý a podľa slov priateľky oná ta zlá ,ktorá mi ubližuje ,aj keď ja si to nemyslím. Tak len nejake postrehy poprosím, ako nemám byť dobrý,lebo zdá sa , že budem mať v budúcnosti s týmto len problémy a každá ma bude odkopovať so slovami:,, Si pre mňa príliš dobrý, nezaslužim si ťa." Alebo postrehy ako sa nahnevať,lebo na milovanú osobu to naozaj neviem. Ďakujem :)))
proste v skratke,ako byt chlap k nej.

Kyrian

Prečítaj si niečo od Carl Gustava Junga...
ženy sú masochystické a je to genetické, že sa im páči testosteronové správanie mužov.

Gentleman je Gentlemanom, pretože žene lichotí a žena sa oň môže "oprieť", vtedy ked´to potrebuje. Teda napríklad: "niekomu za ňu rozbije papulu", alebo: "pobije sa o ňu s iným mužom", kúpi jej kyticu.

Gentlemana robí chlapské správanie a nie ženské.

Ale inak ťa chápem... najhoršie je riadiť sa radami z filmov, kde vravia o tom, že chcú citlivých mužov.

ivana45

Ahoj, Lost, Heavena si tusim moc nepochopil.
"Nie si jedina" to mas vediet, nie vykrikovat. Este sa ti pokusil naznacit, ze mas vediet povedat "TOTO spravanie nie je pre mna".

beskyd

:D to bude tak, ze teraz ta vsetky za tvoju dobrotu kopnu do zadku, ujdu k nejakemu grazlovi ktory ich bude mlatit a potom kolenacky ako zrele tridsiatnicky a starsie dobehnu za tebou s tym ze ako sa ony prevelice zmylili:))
.
ale dobre pise ivana45, najskor musis nieco dokazat, byt niekym, chciet nieco a robit pre to nieco, len to poukazuje na priebojnost a dravost ktoru chlap musi mat, inak mas narok len na tretiu triedu alebo nejaku pubertalnu sidliskovu opicu. no a asi to plati, nemozes byt prilis dobry a empaticky a starostlivy lebo to lezie na nervy, treba odhadnut mieru hlavne.

lost

heaven

ale ak by to niekto takto povedal ze "nie si jedina", tak by som ocakaval okamzity rozchod :)

naco by som potom bol s nou ak by som take nieco povedal, alebo co i len naznacil, ved ked si uz niekhoo vyberiem malo by to byt preto ze "ty si prave ta jedina"
ale zas nie tak ze by to mohla zneuzit, ale tak v dobrom..

cisto teoreticky jedina nie je, to je pravda :) ale pride mi to ako extremne kruty odj*b tej partnerky :D a este mi to pripada ako velmi povrchny vztah, i ked.. neviem si predstavit ako by sa citila... pokial by bola taka povrchna tak by ju to mozno ani neurazilo, ale pokial by milovala partnera na 100%, tak by k tomu asi ani nemuselo dojst, pretoze by sa jej ta velka pozornost pacila :)

osobne si neviem predstavit ze by taky nekonecny "mier" dokazal unidit, ved zivot je taky fajn ak nie su problemy :D pokial by ich niekto aj tak postradal, podla mna by to nemalo prudit zo vztahu ale napriklad z inych zdrojov, ako je praca alebo ked uz tak ludia/sport a ine :)
na druhu stranu, aj ocel bude silnejsia tam kde sa zvari :)

tibike811

pokial zenskej vadi, ze muz je "dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci /= verný/ a starostlivý", tak sme asi na planete opic.
skor si ale myslim, ze depka prameni z pohybu autora temy v pubertalnom prostredi, kde je zvykom davanie kazdej kazdemu a vice versa...