Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom

Príspevok v téme: Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom
dobrý

Ako nebyť dobrým chlapcom? Áno, dobre čítate.To presne sa pýtam.Ako v sebe zahnať pocity a spravanie vo vzťahoch tipu :,, Netráp sa mi zlato, ja viem,že si to tak nechcela" alebo :,, Nehnevám sa na teba zato, veď to nič" alebo :,, Ľubim ťa takú aká si, inú ťa nechcem" Týmto príspevkom sa chcem trochu odraziť od jedného článku tu na diva.sk , kde som sa dočítal, že "dobré typy chlapcov" odpudzujú ženy. Vo vzťahoch sa mi zatial moc nedarí, predchádzajúce nevyšli, a teraz je v troskách další a to len kvôli tomu,lebo ja som ten dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci a starostlivý a podľa slov priateľky oná ta zlá ,ktorá mi ubližuje ,aj keď ja si to nemyslím. Tak len nejake postrehy poprosím, ako nemám byť dobrý,lebo zdá sa , že budem mať v budúcnosti s týmto len problémy a každá ma bude odkopovať so slovami:,, Si pre mňa príliš dobrý, nezaslužim si ťa." Alebo postrehy ako sa nahnevať,lebo na milovanú osobu to naozaj neviem. Ďakujem :)))
proste v skratke,ako byt chlap k nej.

soffa

len sa prosim ta nemen...este si nenasiel len tu pravu,ktora to vsetko oceni.nie vsetky zeny su zle,a pacia sa im drsni chlapi,su aj normalne ktore veci ako starostivost,nehu,pomoc uznavaju

[zruseny12]

...nemas vobec za co...no a ked vies,ze sa k tebe chova tak iba ked ma zlu naladu,tak ju nechaj tak,a ty si vtedy nic s toho nerob a netrap sa koli tomu , zla nalada ju prejde a zasa bude normalna...
inak skus zistit preco ma zlu naladu a porozpravaj sa s nou o tom,preco ma zlu naladu,mozno aj ona potrebuje pomoc...porozpravajte sa o tom a mozno najdete riesenie...LEN TY SA NEMEN OSTAN TAKY AKY SI CITLIVI,JEMNY K ZENAM...SI 100X LEPSI CHLAP AKO TAKY,CO ZENU LEN STRESUJE A JE K NEJ HRUBY DRZI ATD.

dobry

dakujem ti maria velmi si mi zlepsila naladu. ale viez ja ju strasne milujem a zalezi mi na jej stasti a necem aby sa trapila,vzdy satu snazim byt pre nu.len ona ked ma zlu naladu,to sa proste neda.ja ju ani neviem opisat.. :D

[zruseny12]

a este jedna vec...myslim si,ze ked ti dievca-zena povie ***si pre mna prilis dobry***sama asi neviem este co chce,lebo casom zisti a postupne zivotom,ze taky citlivi a jemny clovek je 100xdolezitejsi v zivote a pre zivot v dvojici,ako nejaky drzan,ktory len zenu stressuje atd.ale to pridu tie dievcata postupne same na to...teraz si to nevedia vazit,ale casom na to sami pridu...ze napr.ta od seba odhadzovali slovami***si pre mna prilis dobry***a tym robili chybu...NIET NAD POKOJNY A POHODOVY ZIVOT KDE JEDEN DRUHEMU NEROBIA ZO ZIVOTA PEKLO...ZIJEME NA SVETE LEN RAZ A MALI BY SME SI ZIVOT SPRIJEMNOVAT A NIE KOMLIKOVAT...ALE LUDIA SU VSELIJAKY,TAK TO NEJDE,ALE ASPON SA MOZEME OBKLOPOVAT LUDMI KTORY NAM VYHOVUJU A HLUPAKOM SA DA VYHYBAT-HOCI TY HLUPACI SI NAS NIEKEDY VYHLADAVAJU SAMI,LEBO NEMOZU ZIT BEZ POMSTY A NICENIA ZIVOTA INYM,ONI SA TYM VYSLOVENE ZIVIA A NABIJAJU ENERGIOU -ked urobia zle druhemu...
ESTE RAZ NEMEN SA...BUD TAKY AKY SI...

[zruseny12]

DOBRY
...preco,sa koli tomu TRAPIS,mas to v povahe ktoru tazko zmenis...
a ked ti dievca-zena povie ***SI PRE MNA PRILIS DOBRY*** znaci to o tom,ze si ta nevazi a nema rada,a co by ta dotycna chcela aby si ju STRIESKAL,alebo vynadal do p..atd.
PODLA MNA SI NORMALNI CITLIVI CHLAP/TAKYCH SA VELMI MALO NAJDE A TO JE VELKA CHYBA/NAJDI SI TAKU KTOREJ TVOJE CITY NEBUDU VADIT A TIE CO TI HOVORIA,ZE SI PRE NU ***PRILIS DOBRY*** KOPNI DO ZADKU A VIAC SA KOLI NEJ NETRAP...MOZNO ESTE RAZ SI NA TEBA SPOMENU,AKY SI BOL CITLIVI ATD.
NA SVETE JE VELMI MALO TAKYCH CITLIVICH CHLAPOV AKO SI TY,A ABY ZENU UPOKOJILI A NESTRESOVALI JU...BUD NA TO HRDY ZE SI TAKY A NEDAJ SA ZMENIT KOLI NEJAKYM ZENAM KTORY CHCU ABY SI BOL DRSNY ATD.VIEM O COM PISEM...MALA SOM TAKEHO EX MANZELA CITLIVI JEMNY ATD.BOLO S NIM RADOST ZIT,BOLA SOM STASTNA ZENA...ALE TRVALO TO LEN DO DOBY KYM SI NENASIEL INU POTOM SA ZMENIL...ALE JA OSOBNE SOM S NIM BOLA SPOKOJNA,NEROBIL MI STRESSY,BOLK CITLIVI JEMNY A TO PRE POHODU V ZIVOTE JE VELMI POTREBNE...
ZELAM TI VELA STASTIA A ABY SI SI NASIEL DIEVCA-ZENU TAKU ABY JEJ TVOJE CITY ATD.NEVADILI OSTAN TAKY AKY SI A NESNAZ SA MENIT...VELA STASTIA TI PRAJEM V ZIVOTE A HLAVNE PEVNE ZDRAVIE...

Dobrý

Vsimam ,že malo kto pochopil moj zamer.Ja sa nechcem menit,ide len o to,ze chcem sa obcas spravat k nej ako chlap,a to neviem co tym myslia slecny,zeny vo vseobecnosti,ze sa ma k nim muz spravat ako chlap.Napr. teraz som bol taky viac menej ze som mal holku nahaku,nepisal som jej,nevolal atd,co niekedy som robil viac krat za den. Napisala,ze mne uz na tebe nezalezi a bla bla, a ja som sa uz hned citil vynný a zasa som uz bol pokorny,plny ospravedlneni atd

kafe

Dobrý a čo keby si zvolil zlatú strednú cestu? Že by si zostal dobrákom s občasnými prejavmi zlého chlapa. Z vačšej časti zostaň taký aký si, ale sem tam nezaškodí byť vo vztahu aj nevšímavý, sebecký, vzdialit sa partnerke, aby si tvoju blízkost mohla vychutnávat...

sybi

dobry

vztahy krachuju na tom ze ludia spolu nevedia hovorit o neprijemnuch veciach

neznasam to

1. radi mi co mam robit za volantom
2.pri zazvoneni mobilu sem-tam odide z miestnosti
3.ku sviatku mi kupuje nieco prakticke.... (aj noz som uz dostala...super... :))
4.vzdy ked mi vola do prace ziada aby som mu cez telefon poslala bozk :)
5.ked sa ideme zabavat opije sa ....a to ja neznasam ...lebo je otravny

..no a napriek tomu sa obcas hadame ale hadame sa ZDRAVO

a preto moje motto:
tajomstvo konstruktivneho riesenia konfliktov spociva v tom ze by sme nemali mat ambiciu sa (nikoho) zmenit

dobry ostan dobry

Kyrian

Zaujímavé ako môžeš byť tak neskutočne empatický ako sa tu narcisticky opisuješ v superlatívoch a zároveň mať absolutne milný odhad o tom čo tvoja priateľka práve prežíva. Ak si naozaj taký, tak to robíš, aby si bol ten najúžasnejší, najlepší..., alebo pretože to robíš pre ňu. Teda robíš to pre seba, alebo pre ňu? A ko by ti ostal čas myslieť aj na ňu, ak stále uvažuješ nad sebou...

Vieš, slušný a velkorysý som aj ja... ale ajtak mi vravia, že sa im na mne páči práve to, že niesom podpapučový.