TU+

ethel

Lenočka,a dali jej nejaké lieky od bolesti aj na domov?Dobrý je novalgin tbl,niekto znesie aj tramal..napíš mi,či niečo berie...

lienkalenka

Awoj Ethelka. Maminka ťa tiež pozdravuje som jej rozprávala ako som sa s tebou delila o moje starosti. Aj ona teba pozdravuje. Maminka sa nemá moc dobre. Bolí ju chrbát, to s toho jak mala v mieche zavedenú tú hadičku tak ju to bolí. Ranu po operácií si nahrieva takým prístrojom. Nech jej už prestanú tie bolesti. Pa pa :)

ethel

Lenočka moja,úprimne sa teším,že je už doma..vidíš ako to pekne ubehlo!Už bude dobre.Aj ja som zvedavá na histol.Daj mi vedieť a maminku pozdravujem!!!!!!!!

lienkalenka

Ahoj Ethel. Maminke vybrali aj druhý hadičku a dnes jej vybrali aj štichy. Mala ich 20. Ona by chcela isť zajtra domov, tak som zvedavá čo jej povie DR pri vyzite. Teraz zas musíme čakať na výsledky z hystológie čo dlho trvá. Som rada, že operáciu má za sebou len som zvedavá ako dopadne ta hystologia - dúfam, že nič zle to nebude. PA pa

ethel

spirometria je funkčné vyšetrenie plúc-výdych do trubičky a graficky sa zaznamená,ako ti to dýcha..Veď to je dobre,že to dostával von a nepripchávalo sa mu to tam..ale chápem že táto generácia má svoje metódy,aj my budeme takí..

ivka2

co je to ta spirometria???a solmucol sme mu davali ale povedal ze potom este viac vykaslaval tak to prestal brat, vies malemu decku nakazes ale on si nenecha povedat, a este ked ma ist na nejake vysetrenie tak to akoby sme ho na gilotinu posielali..

ethel

aj som si myslela,že to bude pozostatok z pracoviska,teda nie pozostatok ale následok.Väčšinou to tak je.Takže plúcne vyšetrenie,solmucol(to je expektorans v prášku,riedi sa vodou),spirometria,Rtg...

ivka2

asi 25rokov pracoval v CHEMKU...asi najsmradlavejsom podniku na vychodnom slovensku, robil na cisticke...neviem ci to poznas...

ethel

kodynal mu ten kašel utlmí a nahromadia sa mu tam hlieny,čo nie je dobré,ja by som mu dávala práveže expektoranciá,aby tie hlieny zredli a dali sa vykašlať.Čo robil,kým robil?