TU+

ivka2

ethel:aky je rozdiel medzi novalginom a ibalginom????novalgin mi nechcu dat v lekarni bez predpisu a ocovi dviha ibalgin tlak...ale nema cas zajst za lekarom aby mu predpisal novalgin...

ethel

Ahoj lENOčKA...tá rana naozaj dlhšie bolí,aj mesiac...a to že mala teplotu,môže byť z hocičoho,napríklad infekcia niekde v tele ale aj zápal v rane...Ak je tá rana pekná,nezapálená,nemokvá,tak to nebude z toho.Novalgin je dobrý aj pri teplote....

lienkalenka

Aj ja som :)) Len teraz mám starosti lebo maminu tá rana dosť bolí. DR hovorí že je to normálne, že až po mesiaci by to bolo vážne. Dáva si novalgin. Dnes mala aj horúčku. :(

ethel

Jéééj,to sa teším...a slzyčky kotúlam....od samej radosti..:-)
Giraldina,ty ma poznáš....naozaj tie slzy človek niekedy nevie ovládať...ja sa teraz strašneee teším!
Lenočka,pozdrav maminku!!!!!!!Som šťastná..

giraldina

Uzasne, to je super, lenka. Ani neviem co napisat. Ethel sa urcite rozplace od radosti ked si to precita :)
Myslim to v dobrom, Ethel sledovala som tuto temu takmer od zaciatku a velmi sa mi pacilo ako si reagovala.

lienkalenka

Ahoj Ethelka. Mám super správu :) DR povedal maminke, že je jedna zo 100 a možno aj z viac, ktorá nepotrebuje žiadne ožarovanie ani nič. Je v poriadku!!! Len bude xodiť na kontroly. Mám strašnú radosť :)))