TU+

lienkalenka

Nie vždy sa dostanem k netu takže preto som včera neodpísala. No dúfam, že mi povie ako dopadne to konzílium. Psychicky to ide len pomaly, ale snaží sa.

ethel

Ahoj Lenočka...od pondelka kukám a ty až dnes...som rada,že je maminke už lepšie.Dúfam,že sa drží aj po psychickej stránke.Daj mi vedieť,čo jej povedia,teda,čo ti ona povie...

lienkalenka

Ahoj Ethelka. Maminka nám ohladom pondelka nič nepovedala čo jej povedal DR lebo zajtra ide znovu do BA lebo zasadá konzílium a tam sa má ževraj rozhodnúť ako sa bude ďalej pokračovať. Maminka sa má už lepšie.

ethel

Ahoj Lenočka,bolo by dobre,keby mamina v pondelok doktorovi povedala,že má bolesti,aby jej niečo ppredpísal.Vysvetli jej,že toto je to menšie zlo,že sa doma nudí a nič nerobí.Absolvovala predsa zložitú a ťažkú operáciu,ktorá bola obrovským zásahom v jej organizme.Treba len vydržať!Aj ja som zvedavá na pondelok....

lienkalenka

Dakujem .. nič iné my ani neostáva lebo mamina potrebuje ľudí okolo seba aby boli silný a nemôžeme jej ukázať stach a našu bolesť lebo sama dosť trpí.

katika88

lienkalenka naozaj uprimne ta obdivujem ze si taka silna napriek tej tazkej situacii v ktorej sa nachadzas.Fakt klobuk dole.

lienkalenka

Ahoj Ethelka. Mamina sa má stále rovnako. Ju to bolí a ju poráža doma lebo nemôže nič robiť. V pondelok ide do tej Ba tak som zvedavá na tie výsledky. Pa