TU+

ethel

dr sa akoby očistil dopredu....škoda dvoch mesiacov?..On nerastie tak rýchlo...liečba bude štandardná,ako som už raz písala,žial nemáme ešte prevratné lieky na tento druh ochorenia..maminka tú liečbu zvládne,toho sa nebojím..

lienkalenka

no DR pov. že je to nádor, že po zistení výsledkov sa uvidí aká liečba sa zvolí. Sám DR povedal že sa zbytočne stratili 2 mesiace a to je chyba. No ja neviem čo si mám teraz myslieť o tom všetkom, obávať sa aký to je nádor, aká liečba bude, či to zvládne ... toľko myšlienok a otázok mi prebieha hlavou.

lienkalenka

no to mi pov. otco že na tom snímku vidí 3 bodky tak ja neviem .. Len teraz jej to nemerali tak nevieme aké veľké to je ..

ethel

lienka lenka,výhoda je,že môžeš meniť lekára...ani ja sa k tejto téme nebudem vyjadrovať,lebo je to na dlhú debatu...Maminka to má malinké,to je fajn,ale predtým si spomínala,že boli tri..

lienkalenka

takže dober má za sebou .. xúďa jej bolo s toho zle. Ten nádor mala veľkosti 5,5mm a zmenšil sa na 3,5mm ale dnes jej ho nemerali. Mamine predchadzajúci DR zanedbal chorobu a ona sa už mohla pred 2 mesiacmi liečiť (lenže uroveň DR klesá a nebudem sa k tomu vyjadrovať lebo mám na to nervy))!!

ethel

bronchoskopia-hadičkou do plúc vyšetrí plúca,uvidí zmeny na sliznici plúc a už podla toho dokáže predbežne povedať čo to je.Majú to už v oku