TU+

ethel

ano aj takí mladí ludia to majú...a nefajčiari...to nie je dobre,že tak plače...asi by bolo najlepšie,keby si bola čo najviac doma,čo sa ti asi nedá...

lienkalenka

22 r. zistili zhubný nádor?? No len to bude ťažké na psychiku sa tomu nepoddať lebo mamina už teraz po večeroch plače, je bez nálady ...

ethel

...nedá sa povedať kolko rokov,ako som už písala dôležitá je psychika-neopúšťať sa,nepoddávať sa tomu,potom liečba...mám kamaráta-22 roč. a ten si to užíva naplno,myslím život...

lienkalenka

nádej zomiera posledná tak musíme len dúfať! Keby to bol zhubný (čo dúfam, že nebude) tak koľko približne koľko rokov človek dokáže s takouto chorobou žiť? Od čoho to záleží?

ethel

lienka lenka-čítala si dobre:-(( Je to zákerná choroba,preto ak sa dá operovať netreba váhať.Je mi to naozaj lúto,všetko čo prežívaš poznám detailne a rada by som ti pomohla,teda tvojej mamine..keby som to dokázala.Vela nad tebou rozmýšlam a naozaj sa tým aj sama trápim.

lienkalenka

ja sa bojím aj bez toho, čítala som (viem nemala by som) že väčšinou sa zistí že je to zhubný nádor pretože sa to neskoro zistý! Fakt toto čakanie na to ako to celé dopadne je strašné!

ethel

lienkalenka-pravdepodobnosť?neviem povedať,a možno ani nechcem,náhodou by som sa mýlila a ty by si sa dopredu bála...

lienkalenka

no dnes bola na kontrolu na štítnu takže nič, zajtra ide do NR k DR na tie ten odber vzoriek. Aká je pravdepodobnosť že to bude nezhudný nádor?

Najčítanejšie články