jeho byvala (aj ked nenaplnena) laska.. co si o tom myslite?

Príspevok v téme: jeho byvala (aj ked nenaplnena) laska.. co si o tom myslite?
marfuska14

Ahojte,
chodim s priatelom uz rok, myslim ze to so mnou berie vazne, lubi ma. Tvrdi mi to, sice skutkami to obcas nedokazuje, ale to nie je to co tu chcem riesit, lebo to je o jeho povahe..
Pred 5 rokmi bol nejake dva roky zalubeny do jednej svojej kamaratky. Nic spolu sice nemali, chodili spolu na vylety, dovolenky, mali super kamaratsky vztah.. Ona ho vsak nechcela na vztah a on ju proste stale miloval a miloval naozaj velmi aj ked sa jeho laska nenaplnila nikdy, a to koli nej. Potom prestali byt v kontakte, iba obcas si pisu a volajú. Teraz som s nim ja, obcas ju spomina, aky je to anjel, ake uzasne dievca, ze uplne skvela.. atd. V poslednom obdobi si volajú viac. Aj ked mi tvrdi ze som to najlepsie co ma, ze chce byt so mnou.. Neviem preco, proste sa nou citim "ohrozena". Mam taky vnutorny strach, ze proste "stara laska nehrdzavie" a hlavne ked nebola naplnena, a ze keby teraz prisla pred neho a ze skusme to, tak by ma nechal, aj ked uz planujeme spolu buducnost.. Nie je to ani ziarlivost, proste to vychadza z mojho vnutra.. proste stale pochybujem.. Ja ho velmi lubim a chcem s nim stravit zvysok zivota.. len chyba mi taka istota.. aj ked tu zrejme nebudem mat nikdy.. nebojim sa ani toho ze ma podvedie, to viem ze by neurobil.. no city je nieco uplne ine.. a hlavne ked ju tak strasne miloval a spomina ju casto.. ci taketo city v nom mozu opat ozit?
ako dalej? dajte nejake rady ako sa proste cez to preniest? a ci vobec tomu pripisovat nejaku vaznost? alebo ci ich nechat nech sa stretnu? zasahovat do toho? ci nechat tomu volny priebeh? prosim o rady

Lily.

O nej bude vzdy vypravat "inak" a azda ista nachylnost skusat ju dalej v nom hloda furt (uz len pre tu zabavu a uvolnenost,bo vie, ze u nej nema sancu), no je dost mozne, ze ked by mu naletela, nechal by ju tak, ci proste by nedovolil aby sa to nejak rozvinulo. Mozno ma v sebe akysi pocit krivdy, ze pri nej prehral, no to nema s laskou nic spolocne. Mozno chce vyrovnat skore tym, ze bude tuzit ona po nom, aj ked ju uz vlastne davno nechce.

marfuska14

no je vtipkar.. flirtuje len tak ako chlapi.. nic zvlastne.. to mi nevadi praveze.. ved doberame sa casto..
len toto je nieco ine.. berie ju uplne inak ako vsetky svoje vztahy pred tym, aj ked vztahy pred tym mal relativne vazne a s nou len chcel mat taky vztah.. uplne inak o nej rozprava..

Lily.

A on ma aku povahu? Nie je to taky vtipkar? Proste niektori muzi flirtuju skoro s kazdou, posobia sympaticky, uvolnene na takmer kazdu, no nic viac by si s nou nezacali. Len su prosto taki, zabavni. V sukromi skor zadumcivi a mozu trpiet aj depkami.

sway

Ved to ta nemusi zaujimat,co citi k inym ludom..Podla mna strata casu,taketo veci riesit.Dolezite je aky mate vy vztah a ci ta naplna,nie?

marfuska14

dik za nazory, aj ked to nie je lahke to citat.. ale prave preto ze ja som svojim sposobom "zaujata" a pozeram na to inak ako vy.. potrebujem vediet nazory aj tych nezaujatych..

marfuska14

doubledog - ved to je to.. dik za uprimny nazor bez odlahcovania.. ja si to tiez myslim.. tak preto to proste chcem riesit..

doverne

Cim viac nad tym budes premyslat, tym viac budes nervozna a mozno zbytocne. Myslim si, ze keby sa medzi nimi nieco zmenilo, spoznas to na nom. Oni su chlapci totiz velmi priehladni :) Ty mu ukaz aka si ty super, priprav niake prekvapko, na ktore tak lahko nezabudne !