SEXXXXXXXX

kordula

tak urobila som to a vobec to nelutujem ,hoci som skoro nic necitila....priatela velmi lubim a viem ze spolu budeme este dlho....no a chceli ste vediet vek ja mam 17 a priatel bude mat 18=))diky za prispevky

robie

To sa nemozes pitat nas!! To musis posudit sama ja som spala s chalanom po mesiaci a teraz som s nim uz 7 mesiacov.Vobec som to nelutovala to musis posudit ty ako ho mas rada ci ho milujes a ci ste na to obaja pripraveny po pripade sa ho tak nenapadne opytat

angelique

... a to sa pýtaš nás? Sám najlepšie musíš vedieť či je tá správna chvíľa... A čo sa týka ochrany, najlepšia je hormonálna antikoncepcia, ak ju nepoužívate tak minimálne kondom.. ale ani ten nepoužívať stále, lebo je tu riziko, že sa zošmykne alebo pretrhne.

tachyon

INTELIGENT SEX - Suprasex NOVINKA

Zvýšenie potencie a hladiny L-dopy, prehĺbenie sexuálneho zážitku, zvýšenie prekrvenia, činnosti mysle, pamäti a tvorivosti. Informačne ošetrený prípravok na emočnú inteligenciu a vzájomnú empatiu (vcítenie).
-odkaz odstránený-

sjella

to je dost individualne.. "z principu" je to cas tak akurat. ale aj tak je najrozhodujucejsie to, ci to naozaj chces.. a kolko mate vlastne rokov obaja?

count.draco

podla mna je pol roka dost na to aby ste sa zvajomne spoznali, tak ty sama teraz musis vediet ci to s nim chces alebo nie. Vacsina ludi necaka ani pol roka a osobne poznam take pary co mali sex hned druhy krat ako boli dakde spolu a lepsie sa spozanli. Podla mna chodte na to :-)

branik

ahoj, no to zavisi od teba, ci si na to pripravena a ci vam staci pol roka na vzajomne spoznanie sa. sex by si si mala uzit a nie len "vyskusat" co to da. ak partnerovi doverujes, nic ti v tom nebrani. a ako sa chranit? existuje rada antikoncepcnych prostriedkov. ktory z nich je najlepsi, tazko povedat...

marCOS

thak je vhodny,,,u niektorych je vhodny aj po tyzdnovej znamosti,,,ale to zalezi len od teba ci si pripravena,,,nech na teba chalan netlaci,,,az budes pripravena tak to pride samo a spontalne,,,a poradim ti ze cim menej to budete planovat thak tym mensie bude riziko ze to nedopadne najlepsie

spillo

moja to musis vediet ty sama, ci si pripravena na sex, sex je nieco s cim by mali suhlasit obaja ak vies, ze ak to urobisw a nebudes to lutovat tak chod do toho, ak si myslis ze by ste mali pockat-tak pockaj, ak ta lubi pocka, pretoze len prava laska vydrzi
Ps: ja som mala sex po 4 mesiacoch cchodenia a doteraz som s tym istym partnerom 3 roky a nic nelutujme-teda ja som bola uz po 4 mesuacoch pripravena
a s ochranou, pouzi kondom, ale ak sa bojis-nech to lekar predpise aj tabletky budes v istote cmuk