SEXXXXXXXX

bodka

alfik to vazne..a to tvojmu chalanovi nevadí..vies ako je to s chalanmi neradi cakaju a ked pocuju nieco take ako sex pred al. po svadbe utecu..

kvetinac

sex sa neskusa. na to musis byt pripraveny. ja sa uz pripravujem peknych par rokov. dufam ze ta svadobna noc bude stat za to.

pali-pali

Moj nazor sa zhoduje s tymy, co dar panenstva odovzdavaju pri svadobnej noci, alebo prosto po svadbe.. nikomu nic neujde. a podla mna nie je spravne ,,skusat ci si budeme vyhovovat,, lebo kady vie ze to je len zakryvanie toho, ze to partneri fakt chcu. :)
moja rada je- nie

arrriela

no..tak ja sem pridam asi trocha odlisny nazor..ja som mala 17,chodila som s priatelom len 2 mesiace,bola som neskusena a takisto aj on..po tych 2 mesiacoch sa to proste stalo,nic sme neplanovali,prislo to uplne priordzene ,citili sme to tak..mozno sa to niektorym zda skoro,ale zostali sme spolu este vyse roka a nas vztah bol krasny a mozno o to krajsi,ze sme si uzivali spolocny sex

alfik

Mam taku zasadu ze panenstvo je dar ktory sa odovzdava v svadobnu noc! A len tak mimochodom nemienim stresovat ako tu niektoré osoby pisu, ze su tehotne a chcu ist na potrat, lebo nemaju na to vek ani vhodne podmienky atd...

katika88

Alfik tak drzim palce nech to ustojite lebo je vazne tazke vydrzat az do svadby hoci mne sa to tiez zatial dari ale sme spolu len 10 mesiacov.

zabka

podla mna tiez zalezi aj na tom ako sa pri nom citis..ci si si pri nom a nim ista aby si sa nesklamala..ja som s priatelom pockala 1,5roka..ale tam islo aj o vek..ale poznam aj takych co po pol roku..a su uz spolu takmer 2 roky..

vikina

my sme s priatelom 8 mesiacov a vyspali sme sa teraz nedavno a to mam 15...mozno to budem lutovat potom,ked sa raz rozideme nahodou,ale momentalne nic nelutujem,pretoze ja lubim jeho a on lubi mna.obaja sme boli este neskuseni a on je strasi o 3 roky.sme si vsak isti,ze to nie je len chvilkova znamost.myslim,ze ked si maximalne doverujete,lubite sa a dokazete sa porozpravat na hocijaku temu a vazne vam nic vo vztahu nebrani,tak preco nie?Ked citis,ze si pripravena..:)