Krem proti vraskam pre 40 ročnu

Monika1212

Ja som začala na základe odporúčanej reklamy používať AA PRESTIGE, sérum aj krém proti vráskam, ... výbornééé. Aj cenovo, aj kvalitou, určite sa vyrovnajú predraženým značkám.
Moja neter používa podobnú značku aa kozmetika, má 24 rokov a tiež už meniť tak skoro nebude. Odporúčame.

odette

pred casom som si predplatila Moje Zdravie. Vtedy k predplatnemu davali nejaky krem, ktory som mala doma na polici v kupelni. Asi po mesiaci som si povedala, ved co, tak ho aspon skusim. Vysledok bol skvely. Odporucam kozmetiku ETANI.

ariame

ahojky,

Ja pouzivam vyborny krem proti vraskam s obsahom hadieho jedu, ktory ma podobne ucinky ako botulotoxin...ale nieje skodlivy, a som velmi spokojna...mozem doporucit...ak mas zaujem, ozvi sa mi na jupijupi@seznam.cz

na slovenku sa nepredava

Viva19

Chceš niečo, čo naozaj funguje ako žehlička na vrásky? Dokáže z pleti vygumovať 5 až 7 rokov.
info na vitalita19@gmail.com

fefosova

ja som skusil naplaste na prirodnej baze. Este nemam hlboke vrasky, len take mensie ale predsa len som si povedal ze ich skusim vyhladit. Kamoska z ameriky mi poradila aby som skusila Frownies. Na slovensku su dostat len na www.protivraskam.sk . Priamo z ameriky mi ich nechceli poslat. Dost pomohli az som bola prekvapena. Vrelo odporucam. A najme maju velmi rychly ucinok.

.TOMA.

Mojej mame som kúpila k meninám sadu od AAkozmetiky DNA40+,ale zatiaľ taký priemer,porovnala ho k zn.LIRENE...aj make up už mala od AA,ale vraj si ho už viac nekúpi...

BEATRIXKA

Mne sa veľmi osvedčila aa cosmetics od firmy oceanic. kupujem si ju cez internetový obchod a používam radu AA DNA 40+ - som veľmi spokojná najmä s krémom na okolie očí. výrazne sa mi vyhladili dosť viditeľné vrásky.

mnamka257

velmi dobre kremy na tvar ma Garnier. ta rada na vrasky-taka cervena je vraj velmi dobra-teda mojej mame sa paci

usiko

to mate tak, ak mate dobru vyzivu a genetiku, tak vrasky nebudu...napriklad ja mam 32 rokov /viac ako 26 mi nikto nehada, dokonca ani ludia, s ktorymi rok pracujem kazdy tyzden:-)))/a okolo oci ani jednu vrasku, jedine co mam tak po jednej okolo kutikov ust, lebo mam tak stavanu tvar, ze ked sa smejem, tak sa mi to vytvori, ..nic ine...na plet pouzivam mydlo na umytie /dvakrat, kym nie je cista uplne/ RSB z lekarne a ak krem, tak od Balei lacny hydratacny, na noc nic.....moja mama ma 60 rokov /hadaju jej 50, co je problem, lebo je na dochodku a este aj kvoli nohe ma preukaz ZTP a musi ho stale vyberat, lebo jej nikto neveri/a super plet a to cely zivot pouzivala iba mydlo , cistu vodu a RSB..teraz pred par rokmi zacala pouzivat nejake smiesne hydratacne kkremy pre akoze zrelu plet /hoci je to jedno/ za par babiek tusim do 5 eur za normalne velke balenie.....pritom obe uz velmi dlhe roky jeme kopec surovej zeleniny a ovocia denne, nefajcime /ani sme nefajcili/, neponocujeme, nepijeme alkohol /len prilezistostne/....ono to sa treba o seba starat aj inak, je jasne, ze kto kedy fajcil, pazil po baroch, pil alkohol a stravcoval sa vo fast foodoch, tak nemoze cakat v 40-ke zazraky.......

....proste prirodu, si myslim neoklame ani jedna firma, ktora sa snazi od zufalych zien vytrieskat peniaze za nieco co je nefunkcne......

len tolko....nemusite suhlasit, ale nam to tak funguje......

shikigami

moja znama, 51-rocna pouziva kozmetiku od americkej firmy nesucu nazov Sonya Skin Care. zakladom je aloe a biely caj. predtym mala alergie na kozmetiku z oriflame a avonu, vytvarali sa jej mokvave rany, teraz uz rok pouziva toto a kto ju predtym poznal, vsimol si zmenu, vyzera ovela lepsie