nebavy ma nič

Príspevok v téme: nebavy ma nič
olgy

kcem zomriet nebavi ma žit .žil som kvoli detom a kvoli mojej milovanej osobe 9 rokov ako druh a druška a nekce mi dat šancu čo mam robit.ešte ju vtom podporuju jej rodičia a jej sestra .vipil som si povudal som im ked sa vratia tak sa pojdem liečit ale maju to na haku nedavno si nasla volakeho zasrana .deti sa kcu vratit domov ale ona je ako pomiatnuta neviem to vyriešit poradte .je to teraz na sude kvoli tomu že je zmanimulovana.dakujem

purblanka

a čo,zamilovať sa môžeš,deti budú stale tvoje,len ked ona už nechce byť tvoja,čo s tým narobíš,??určite máš nejakú dobrú kamaratku,ktorá ťa pochopí.

olgy

to kmaš pravdu že si man nevažy čo som všetko robil pre nih a ih rodinu ale ja si mislim že je ta prava ja sa nekcem zas zamilovat a potom sa sklamat

purblanka

bude dobre,len to chce čas.Si mladý,možno nie je tá pravá,aj ked ju miluješ a máš s ňou deti.Neváži si ťa,ako vidím.

olgy

aj ked smesamspoznali a to sme nemali dati amala problemi v rodine aj naprek tomu sme ju prihilili kebi som im ibližoval viem si to uznat ale mala všetko aj deti aj peniaze aj lasku