Kedy sex po pôrode?

Príspevok v téme: Kedy sex po pôrode?
alicka1234

Chcem sa vás spýtať som v ešte len v šiestom mesiaci 22t bez sexu si ani neviem predstaviť záver dňa, a chcem sa spýtať že po akej dobe po porode,- budem robiť klasicky na stole sa môžme s manželom vrátiť do pôvodného harmanogramu dňa - teda kedy po pôrode po akom čase môžme mať opôť sex - je to fakt tých šesť týždňov po šestonedelí. ďakujem

Lea777

no neviem co na tu pritazlivost v tehotenstve hovoria muzi, mam kamarata, jeho zena uz coskoro porodi a on dost nadrzane vypytuje nahe fotky svojich byvalych. bolo mi to trapne aj za tu jeho zenu, a on ze ako by ho mohol vzrusovat hroch.. smutne. pritom je lekar a najlepsi vie o tehotenstve a fyziol.pochodoch

majija

Ahoj rodicky! Tak to my sme sa milovali s muzom cele prve aj druhe tehotenstvo, naposledy este tri dni pred porodom. A bolo to super, nachadzali sme nove a nove polohy :-).
Po prvom porode bol navrat lahsi - sla som cisarskym a zacali sme uz po mesiaci. Teraz som rodila normalne, a hoci to nie su este ani tri tyzdne, uz mam zase chut...

koxo

denisa polozila otazku : "Resana, prepac za intimnu otazku, ale muzovi si sa stale pacila aj v pokrocilom tehotenstve?", tak odpoviem za ocinkov - najkrajsie, co moze pri sexe byt. Proste nieco uplne vynimocne, mozno aj tym, ze to nie je pravidlom.

eulalia

Zalezi to od zeny, niektora ma problemy a nemoze sexovat cele tehotenstvo a este dlho po porode, niektore sexuju do poslednej chvile pred a hned po porode. Urcie nie je dobre sexovat tesne po porode, zena sa musi zahojit a je velke riziko zapalov ktore vedu az k sepse. Takze zbytocne neriskujte!!!!

Menzes by nemala mat zena kym koji, tak neviem na aky menzes cakas? Nikto ta neinformoval?

mya24

baby ja som mala sex necelych 6 tyzdnov po porode, len zozaciatku trosku rezalo ale potom uz ok, nemam ziadne sitie tak to je ok, aj orgazmus som mala ale odvtedy mi zosilnel vytok (zltkasty a nezapacha) je to normalne? u doktora som uz bola na kontrole ale on mi tam nepozeral tak mam obavy..

janus141

chcela by som sa opytat kedy sa ma upravit menstruacia po porode moje babo ma 3 mesiace a moja menstruacia nikde prosim porate midakujem

Ivka 1

Sex počas šestonedelia sa neodporúča ,organizmus ženy sa ešte spamätáva z pôrodu a je veľmi náchylný na rôzne infekcie a z toho plynúce zápaly. Počas
šestonedelia by prakticky k otehotneniu
nemalo dôjsť hoci poznám ženy,ktoré otehotneli aj počas neho.Čo sa týka zhojenia nastrihnutej hrádze ,tak tam je
veľmi dobre používať aloe first/obsahuje
šťavu z aloe +16 liečivých bylín a propolis,ktorý má antibakteriálne a protizápalové účinky. Vnútorne by som odporúčala aloe gelly. Do pošvy sa aplikuje injekčnou striekačkou,takže sa
dostane až na kŕčok maternice.