Kedy sex po pôrode?

Príspevok v téme: Kedy sex po pôrode?
alicka1234

Chcem sa vás spýtať som v ešte len v šiestom mesiaci 22t bez sexu si ani neviem predstaviť záver dňa, a chcem sa spýtať že po akej dobe po porode,- budem robiť klasicky na stole sa môžme s manželom vrátiť do pôvodného harmanogramu dňa - teda kedy po pôrode po akom čase môžme mať opôť sex - je to fakt tých šesť týždňov po šestonedelí. ďakujem

Liana30

Pred porodom sme sa s manzelom milovali fakt az do konca... a po porode tak po 4 tyzdnoch. Nedodrzali sme sestonedelie. Nebola som nastrihnuta, ale sitia som mala dost, najma vnutorneho, tak to dost bolelo, ale o tyzden to uz bolo lepsie... Inak kazda matka to po porode vnima inak. V mnohych clankoch sa pise, ze zeny po porode nemaju chut na sex... alebo ze pri babatku nestihaju. U nas neplati ani jedno ani druhe.. na sex mam neskutocnu chut a babatko je dobrucke, spinka, takze tu chvilku pre seba si urcite najdeme :-)

Thalli

Ahojte mamicky :) ja som v 34 tyzdni a aj ked sa uz tazko hybem, pre manzela som stale atraktivna, lebo dietatko sme planovali a nevieme sa ho uz dckat. Ja uz zo sexu moc nemam, ale nechcem, aby manzel na to doplacal, tak z boku kazdy den, kym mozme. Ved po porode budeme abstinovat mozno mesiac, tak preco si nedopriat, kym to nevyvolava ziadne komplikacie?

ikiki

podla toho ako sa budes citit ale davaj si radsej pozor lebo ak budes šita tak ta to bude boliet a pri malom babetku si na to tak skoro nenajdes cas

biba2

Ako môže ženu napadnúť, že keď je tehotná tak je nepríťažlivá? Nechápem to, ja si myslím, že budem krásna, keď budem tehotná a aj všetky tehotné za krásne považujem. Veď je to úplne prirodzené a ešte aj výnimočné. Naozaj to nechápem, často sa s tým stretávam, že ženy znevažujú sami seba.

natali666

no ja som sa pri porode hrozne natrhla robili mi minimalne 10 stichou,strasne to bolelo ale uz po mesiaci som bola v pohode a sexovat som zacala normalne po 6 tyzdnoch

meggy10

no ja este kojim a menstruaciu mala som uz asi 5x po 5 dni a skoro kazdy tyzden, niekedy len spinenie a niekedy silne krvacanie, beriem antikoncepciu azalia a on mi povedal, ze je to normalne, ze museli vymysliet kompromis taku hak, aby ju mohli brat aj dojciace zeny a neurobim s tym nic, vsetko ovplyvnuje kojenie, ale co viem kamoska kojila do roka a pol a v 7 mesiaci dostala prvy x mrchu.

Morzsi

janus 141

ak kojíš menštruácia príde až po ukončení kojenia ale ja osobne si myslím, že kojenie je doležitejšie než menzes

ja som kojenie ukončila 27 decembra a už mám menzes pravidelne každých 28 dní.

čo sa týka sexu ak vám to chutí a menželovi tiež prečo nie. ale ak lekár zakázal nech jeho slová sú pre vás písmom svätým...

a čo sa týka 6 - nedelia treba vydržať organizmus sa musí spamätať.